Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
GRAND BEATBOX BATTLE - SOLD OUT

GRAND BEATBOX BATTLE - SOLD OUT

12 kwietnia 2019, piątek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

12 kwietnia 2019

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Agencja

Artyści na koncercie


Karta podarunkowa

12 - 13 kwietnia 2019, Klub Stodoła

 

TIMETABLE:

19.00 - otwarcie drzwi

20.00 - początek wydarzenia

 

Grand Beat Box Battle (GBBB) powstało w 2009 roku z inicjatywy Claudio Rudina (3eck Agency) w porozumieniu z festiwalem BScene i przez 10 kolejnych lat odbywało się w szwajcarskiej Bazylei. Dzięki wsparciu Swissbeatbox – posiadającej obecnie najbardziej rozpoznawalny kanał YouTube poświęcony kulturze beatbox – GBBB urosło rangą do największego, corocznego pojedynku beatboxerów na świecie.

GBBB to wydarzenie, w którym spotykają się najlepsi artyści beatboxowi z całego świata, gdzie różne style i kultury współtworzą jedną, wielką rodzinę. Zarówno młodsi jak i starsi beatboxerzy i fani beatboxu dotychczas podróżowali do Szwajcarii tylko po to, aby poczuć na żywo emocjonującą atmosferę wydarzenia, a internetowy streaming live generował w jego trakcie ponad 60 000 wejść dziennie. Tymczasem kolejna, nadchodząca edycja eventu Grand Beat Box Battle po raz pierwszy w historii odbędzie się w innym kraju i mieście– warszawskim klubie Stodoła.

Wydarzenie ściąga najlepszych międzynarodowych beatboxerów, a dzięki różnorodności, poszukiwaniu innowacji i jakości produkcji niezmiennie wyznacza nowe standardy w społeczności beatbox. Od skromnych początków w 2009, gdy jedyną formułą wydarzenia była basic solo battle (1:1), GBBB zróżnicowało ją o tag-team battle (2:2), loop-station battle oraz after-party - dodatkową walkę 7toSmoke, stworzoną w ramach inspiracji pojedynkiem tanecznym o tej samej nazwie. 3-dniowy event składa się z 2 dni planowanych rozgrywek (pierwszy dzień – eliminacje, drugi dzień –pojedynki) z udziałem sędziów i artystów, które odbędą się w klubie Stodoła oraz pojedynku 7toSmoke, który odbędzie się w klubie Hydrozagadka. 7toSmoke w przeciwieństwie do pierwszych dwóch dni GBBB ma formułę otwartą na każdego, kto czuje się na siłach, aby mierzyć się z najlepszymi beatboxerami z całego świata.

The Grand Beat Box Battle jest wydarzeniem dla wszystkich zainteresowanych sztuką i kulturą i jest niezwykłym doświadczeniem zarówno dla osób obeznanych z kulturą beatbox jak i tych, którzy będą mieć z nią styczność po raz pierwszy. Wiek nie ma znaczenia – energia i atmosfera otwartości towarzysząca wydarzeniu udziela się wszystkim. Wydarzenie w Warszawie jest jedyne w swoim rodzaju i już teraz staje się częścią historii międzynarodowej społeczności beatbox. Przyjdźcie i przekonajcie się o tym na własnej skórze podczas 11 edycji Grand Beat Box Battle 2019 w Warszawie, 12-13 kwietnia w klubie Stodoła i 14 kwietnia w klubie Hydrozgadka.

 

Swissbeatbox

Wykorzystując YouTube jako główną platformę, organizujemy, promujemy i prezentujemy wydarzenia beatboxowe z całego świata oraz zarządzamy największym zbiorem audio i wideo poświęconym tej kulturze. Swissbeatbox(SBX) to największa beatboxowa organizacja na świecie z ponad 1.3 mln subskrybentów kanału YouTube i świeżymi treściami pojawiającymi się każdego dnia. SBX jest rozpoznawalne jako innowatorzy w społeczności beatbox, skoncentrowani na wyznaczaniu nowych standardów.

Poświęciliśmy swoje życie na rozwój tej wyjątkowej formy sztuki i stworzyliśmy zespół profesjonalistów, który zajmuje się każdym aspektem naszej działalności – od produkcji audio i wideo, przez event management aż po social media. Sami jesteśmy beatboxerami i chcemy zaprezentować wszystkim tę społeczność w najlepszy sposób z możliwych, promując kulturę i wynosząc tę formę sztuki na wyższy poziom.

Jeśli chcesz być częścią tej ewolucji – przyjdź na GBB2019 i poczuj niesamowitą, rodzinną atmosferę naszej społeczności.

 

Dotychczasowi zwycięzcy

2009

Solo: Marcel (CH)

 

2010

Solo: Marcel (CH)

 

2011

Solo: Skiller (BG)

 

2012

Solo: Ball-Zee (UK)

 

2013

Solo: Dharni (SG)

Loopstation: Grison (ES)

 

2014

Solo: Dharni (SG)

Loopstation: Faya Braz (FR)

7toSmoke: Alexinho (FR)

 

2015

Solo: Gene Shinozaki (US)

Loopstation: Mando (DE)

7toSmoke: Alem (FR)

 

2016

Solo: Kenny Urban (US)

Tag-team: Fabulous Wadness (FR)

Loopstation: Thorsen (DK)

7toSmoke: Alexinho (FR)

 

2017

Solo: NaPoM (US)

Tag-team: Mad Twinz (RU)

Loopstation: Saro (FR)

7toSmoke: Alexinho (FR)

 

2018

Solo: Codfish (AU)

Tag-team: Spider Horse (US)

Loopstation: Beatness (FR)

7toSmoke: Colaps (FR)

 

ZAPRASZAMY

 

Bilety:

WYDARZENIE WYPRZEDANE

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
 

Data

12 kwietnia 2019, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Agencja

Artyści na koncercie


Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31