Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
GRUBSON/JAMAL

GRUBSON/JAMAL

26 października 2013, sobota, , Duża Scena

Data

26 października 2013

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Grubson
Jamal

Gatunek

Hip - Hop & RnB
Reggae & Ska
Karta podarunkowa

Już w październiku Stodoła stanie się rajem dla fanów mieszanki hip-hopu, reggae i dancehallu. Na naszej scenie wystąpi GrubSon wraz z formacją Jamal! Artyści gościli już w klubie Stodoła, jednak razem wystąpią u nas po raz pierwszy.

Kariera GrubSona sięga jeszcze lat 90-tych, kiedy to rozkręcał imprezy w rodzinnym Rybniku. Samodzielnie zajmował się produkcją własnej muzyki, w 2003 wydał album, N.O.C. (Nowiny Osiedle Chrabowa). W 2007 wystąpił gościnnie na płycie Kodex przy boku Junior Stressa. Jego album Coś więcej niż muzyka z 2011 roku rozchodził się jak świeże bułeczki, w ciągu kilku miesięcy pokrył się platyną. W efekcie ścisłej współpracy z DJ-em BRK w 2012 roku zostaje wydany kolejny album artysty - Gruby Brzuch. Płyta była jednym z najlepiej sprzedających się krążków ubiegłego roku.

Jamal to dwóch Radomskich raperów - Łukasz Borowiecki i Tomasz Mioduszewski. Ich współpraca rozpoczęła się w późnych latach 90-tych. W 2005 zespół wzbudził zainteresowanie wytwórni Pomoton EMI, wynikiem czego była wydana jeszcze tego samego roku ich debiutancka płyta Rewolucje, która szerokim echem odbiła się na rynku muzycznym. Dotarła nawet poza polskie granice, co zaowocowało kooperacją z brytyjskim zespołem Mattafix. Od 2008 roku formacja stawia na granie w żywym składzie, rezygnując z sound systemów na rzecz instrumentów jazzowych. Zespół pracuje obecnie nad nową płytą, która ukazać ma się już wiosną tego roku.


Bilety w cenie: 45 pln w przedsprzedaży oraz 52 pln w dniu koncertu
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10), California Skateshop, (Warszawa, al. Solidarności 82), Serum Sklep (Ul. Wałbrzyska 11, CH Land, Lokal 114);
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl
 

Data

26 października 2013, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Grubson
Jamal

Gatunek

Hip - Hop & RnB
Reggae & Ska
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31