Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
GRUBSON, JAMAL & MAMA SELITA

GRUBSON, JAMAL & MAMA SELITA

18 października 2014, sobota, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

18 października 2014

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Jamal

Gatunek

Reggae & Ska
Karta podarunkowa

Otwarcie drzwi: 19:00
Mama Selita: 19:45 - 20:45
Jamal: 21:00 - 22:15
Grubson: 22:30 

Warszawa, Klub Stodoła

GrubSon & Jamal powracają do Stodoły! Tym razem wraz z zespołem Mama Selita!

GrubSon zaczął tworzyć́ na przełomie lat 1997/1998 w grupie zwanej "Po 3-na różnica" ( Twórca, Max, Rav). W 2001 roku przejął schedę̨ po swoim bracie Hudym i rozpoczął organizować́ imprezy w swoim mieście, Rybniku. W latach 2003-2004 wydał solowy nielegal "N.O.C." (Nowiny Osiedle Chrabowa) wraz z klipem mającym promować́ wydawnictwo. Płyta zaprezentowała eklektyczne oblicze GrubSona – można było usłyszeć́ na niej rap, ruffneck czy dancehall – produkcją muzyki także zajął się̨ on sam. Artysta zaczął coraz więcej koncertować i jednocześnie zagłębiać się w rytmy dancehall i reggae. W 2009 roku GrubSon podpisuje kontrakt na swoją pierwszą legalną płytę - O.R.S pojawiła się w sprzedaży we wrześniu. Pochodzące z niej single Nowa fala oraz Na szczycie sprawiły, że muzyk błyskawicznie wspiął się po szczeblach kariery. Na początku 2011 roku GrubSon wydaje dwupłytowy album Coś więcej niż muzyka i po raz kolejny osiąga wielki sukces, a jego krążek pokrywa się platyną.
W maju 2013r GrubSon zaczął koncertować́ m.in. w towarzystwie DJ BRK i Jareckiego. Nowa formuła koncertowa przyjęła się̨ świetnie i właśnie w tym składzie muzycy wystąpią w Stodole. 16 czerwca ukazał się̨ również̇ drugi album duetu Jarecki/BRK. Na płycie pt. Punkt Widzenia nie zabrakło GrubSona –  dograł on swoje wersy aż̇ do 4 utworów.

Jamal to dwóch radomskich raperów - Łukasz Borowiecki i Tomasz Mioduszewski. Ich współpraca rozpoczęła się w późnych latach 90-tych. W 2005 zespół wzbudził zainteresowanie wytwórni Pomoton EMI, wynikiem czego była wydana jeszcze tego samego roku ich debiutancka płyta Rewolucje, która szerokim echem odbiła się na rynku muzycznym. Dotarła nawet poza polskie granice, co zaowocowało kooperacją z brytyjskim zespołem Mattafix. Od 2008 roku formacja stawia na granie w żywym składzie, rezygnując z sound systemów na rzecz instrumentów jazzowych. 8 października ubiegłego roku zespół wydał album Miłość, z którego pochodzą wszystkim doskonale znane single Defto czy Peron.

Mama Selita znani są z rewelacyjnych występów na żywo i oryginalnie brzmiących nagrań. Grupa łączy melodyjne riffy, hipnotyzujący puls i charyzmatyczny wokal w bezkompromisową, rockową muzykę, która nie daje się łatwo zaszufladkować. Zespół ma na koncie kilkaset koncertów w Polsce i za granicą oraz doskonałą, wydaną na początku 2014 r., płytę Mama Selita, którą zapowiadał singiel Na pół.

Już 18 października GrubSon, Jamal oraz Mama Selita zawitają na scenie Stodoły na wspólnym występie!

BILETY:
Do 25.09 - 47 pln (stojące), 67 pln (balkony)
Od 26.09 – 54 pln (stojące), 74 pln (balkony)
Do kupienia w TicketClub Batorego (Warszawa ul. Batorego 10; kasa Klubu Stodoła);
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

Data

18 października 2014, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Jamal

Gatunek

Reggae & Ska
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31