Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
High Blood Pressure (klub Mechanik)

High Blood Pressure (klub Mechanik)

9 lutego 2013, sobota, , Duża Scena

Data

9 lutego 2013

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik
Karta podarunkowa

 


Koncert High Blood Pressure w Klubie Mechanik!

Data: 9.02.2013
Start: godz. 18:00

Wystąpią:
High Blood Pressure
Memembris
Maggoth
Loathing
Killadelphia
Psychopath

Bilety: 10 zł 
do nabycia bezpośrednio przed wejściem lub poprzez wcześniejszą rezerwację, prowadzoną drogą elektroniczną, adres e-mail: anubis56@wp.pl

Z początkiem 2013 roku zespół High Blood Pressure powraca po niemal dwuletniej przerwie na deski sceniczne. Jednym z etapów promocji, wydanej 12 stycznia tego roku Ep-ki "No words, no meaning", jest koncert w warszawskim klubie Mechanik, który odbędzie się już 9-tego lutego.
Wydana na początku roku, instrumentalna Ep-ka jest drugą częścią trylogii jaką przygotowuje HBP. Zawarty na niej materiał muzyczny, kieruje grupę w niezbadane dotychczas rejony, przez co zespół podtrzymuje swoją opinię jako jednego z nielicznych, grających muzykę trudną do określenia. Od początku istnienia, czyli od roku 2004 nikt ze słuchaczy nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie jaki rodzaj muzyki wykonuje High Blood Pressure. Sam zespół również nie ułatwia tego zadania nieustannie tworząc utwory ocierające się o różne zakątki muzyki ciężkiej. Jedno jest pewne jest to metal z krwi i kości i takim pozostanie.
W równie barwnym klimacie będzie utrzymany także warszawski koncert grupy, gdzie obok High Blood Pressure będzie można usłyszeć black/death metalowy Memembris, thrashowe Maggoth i Psychopath, groove metalowy Loathnig oraz Killadelphia. 

 

Data

9 lutego 2013, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31