Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
HRABINA PĄCZEK – MUZYCZNY STAND-UP JOANNY KOŁACZKOWSKIEJ
SOLD OUT

HRABINA PĄCZEK – MUZYCZNY STAND-UP JOANNY KOŁACZKOWSKIEJ

25 kwietnia 2023, wtorek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

25 kwietnia 2023

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Joanna Kołaczkowska
Newsletter

Miło nam poinformować, że koncert Hrabiny Pączek jest w 100% wyprzedany!

Bilety nie będą dostępne w sieci oraz nie będzie można ich kupić w naszej kasie biletowej.

Dla wszystkich, którym nie udało się nabyć wejściówek, zapraszamy na październikowy występ Joanny Kołaczkowskiej w Klubie Stodoła.

TIMETABLE:

18:00 - otwarcie drzwi

19:00 - Hrabina Pączek

25 kwietnia 2023 Klubie Stodoła odbędzie się muzyczny stand-up Joanny Kołaczkowskiej, jednej z najbardziej znanych i cenionych artystek polskiej sceny kabaretowej, znanej m.in. z kabaretu Hrabi oraz legendarnego kabaretu Potem. Podczas recitalu "Hrabina Pączek", warszawska publiczność będzie miała okazję usłyszeć nowe piosenki artystki, przeplatane pełnymi dowcipu anegdotami. Joannie na scenie towarzyszyć będzie Łukasz Pietsch, aktor i muzyk kabaretu Hrabi. Bilety dostępne w sprzedaży!

Joanna Kołaczkowska to artystka kabaretu Hrabi. Postawny zmysł komiczny, niepowtarzalny styl i odporna na mozół poszukiwaczka radości. Jej marzeniem jest, by muzyka ją sponiewierała i wyrywała włosy. Pragnie stworzyć takie piosenki, które przetrwają kryzys klimatyczny i od czasu do czasu wyrwą komuś choć jeden włos.

Od zawsze na sCenie byłam w grupce, nawet namawiałam lidera kabaretu Potem Władka Sikorę, żeby wymyślał chórki w moich piosenkach, bo nie chciałam stać sama na scenie. Wolałam, żeby ludzie nie skupiali się tylko na mnie. Teraz, w recitalu "HRABINA PĄCZEK - czyli muzyczny stand-up" buduję opowieść wokół siebie i wokół piosenek, które trochę mają odciągać uwagę ode mnie. Zobaczymy, czy to się udaje - mówi Kołaczkowska.

Muzyki potrzebuję jak powietrza, jak wiatru, który przegania… chcę. by jego powiew mnie porywał, unosił na barana, a potem grzecznie zanosił do domu. Chcę, by piosenki mną poniewierały i wyrywały mi włosy. Marzeniem moim jest stworzenie takich piosenek, które będą żyły i od czasu do czasu wyrwą komuś choć jeden włos - dodaje artystka.

Joannie Kołaczkowskiej na scenie towarzyszy kolega z Kabaretu Hrabi - Łukasz "Lopez" Pietsch na instrumentach klawiszowych.

Jako goście specjalni, na scenie pojawią się: Olga Szomańska, Olek Różanek, Bartek Królik, Marek Piotrowski i Piotr Koźbielski.

 

“Hrabina Pączek” – muzyczny stand-up Joanny Kołaczkowskiej

25 kwietnia 2023, Klub Stodoła

ul. Batorego 10, Warszawa

Bilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej:

www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

Data

25 kwietnia 2023

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Joanna Kołaczkowska
Karta podarunkowa

Galerie

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388