Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Hunter

Hunter

19 listopada 2010, piątek, , Duża Scena

Data

19 listopada 2010

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Chór Kantata
HUNTER
Litza
The Stray

Gatunek

Hard & Heavy
Karta podarunkowa

Z okazji 25-lecia istnienia zespół Hunter rozpoczyna jesienią urodzinową trasę koncertową. Będzie można usłyszeć specjalny, blisko dwugodzinny set składający się z utworów wybranych z każdej płyty zespołu, w tym również takie, które bardzo dawno nie były słyszane na koncertach.

W czasie swojego show Hunter wykona również set akustyczny a w kilku miejscach kraju zagra całe koncerty "bez prądu", co jest ewenementem w historii zespołu. Ale to nie koniec niespodzianek. Po dwóch latach od swojego odejścia pojawi się gościnnie za perkusją Grzesiek Brooz Sławiński! Zespół zagra więc w swoim oryginalnym, najbardziej znanym i do tego rozszerzonym składzie.

Hunter zaprosi na swoje urodziny także innych gości specjalnych, którzy będą pojawiać się w różnych miejscach trasy i koncertów. Pojawi element etniczny, czyli dodatkowe stanowisko perkusyjne, elementy teatralne, w zależności od klubu i miejsca wystąpi 20 osobowy chór Kantata. Planowane są także inne niespodzianki. Będzie to największe jak dotąd przedsięwzięcie w historii zespołu.

THE STRAY
Post-grunge-owy The Stray powstał jesienią 2008 roku w składzie: Krzysiek Krysiński - gitara/wokal, Janek Nawrocki - bas i Marcin Góralski - perkusja. Niedawno do składu dołączył drugi gitarzysta Artur "Art" Kempa, znany z takich projektów jak Black River, Soulburners. W 2009 roku STRAY nagrał płytę demo/EP z debiutanckim materiałem zespołu, która została wydana w styczniu 2010. Aktualnie muzycy pracują nad materiałem na pierwszy album oraz przygotowują się do koncertów.

Data

19 listopada 2010, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Chór Kantata
HUNTER
Litza
The Stray

Gatunek

Hard & Heavy
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31