Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Hunter

Hunter

19 listopada 2010, piątek, , Duża Scena

Data

19 listopada 2010

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Chór Kantata
HUNTER
Litza
The Stray

Gatunek

Hard & Heavy
Newsletter

Z okazji 25-lecia istnienia zespół Hunter rozpoczyna jesienią urodzinową trasę koncertową. Będzie można usłyszeć specjalny, blisko dwugodzinny set składający się z utworów wybranych z każdej płyty zespołu, w tym również takie, które bardzo dawno nie były słyszane na koncertach.

W czasie swojego show Hunter wykona również set akustyczny a w kilku miejscach kraju zagra całe koncerty "bez prądu", co jest ewenementem w historii zespołu. Ale to nie koniec niespodzianek. Po dwóch latach od swojego odejścia pojawi się gościnnie za perkusją Grzesiek Brooz Sławiński! Zespół zagra więc w swoim oryginalnym, najbardziej znanym i do tego rozszerzonym składzie.

Hunter zaprosi na swoje urodziny także innych gości specjalnych, którzy będą pojawiać się w różnych miejscach trasy i koncertów. Pojawi element etniczny, czyli dodatkowe stanowisko perkusyjne, elementy teatralne, w zależności od klubu i miejsca wystąpi 20 osobowy chór Kantata. Planowane są także inne niespodzianki. Będzie to największe jak dotąd przedsięwzięcie w historii zespołu.

THE STRAY
Post-grunge-owy The Stray powstał jesienią 2008 roku w składzie: Krzysiek Krysiński - gitara/wokal, Janek Nawrocki - bas i Marcin Góralski - perkusja. Niedawno do składu dołączył drugi gitarzysta Artur "Art" Kempa, znany z takich projektów jak Black River, Soulburners. W 2009 roku STRAY nagrał płytę demo/EP z debiutanckim materiałem zespołu, która została wydana w styczniu 2010. Aktualnie muzycy pracują nad materiałem na pierwszy album oraz przygotowują się do koncertów.

Data

19 listopada 2010

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Chór Kantata
HUNTER
Litza
The Stray

Gatunek

Hard & Heavy
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388