Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
IAMX (PRZENIESIONY)

IAMX (PRZENIESIONY)

23 listopada 2013, sobota, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

23 listopada 2013

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Metal Mind Production

Artyści na koncercie

IAMX

Gatunek

Klubowa & Nowe Brzmienia
Punk
Rock & Pop
Newsletter


Metal Mind Productions z przykrością informuje, że polskie koncerty IAMX, które odbyć się miały w listopadzie tego roku (22.11/ Kraków/ Studio i 23.11/ Warszawa/ Stodoła), nie dojdą do skutku w zaplanowanym terminie. Z powodu problemów zdrowotnych Chrisa Cornera wszystkie tegoroczne koncerty zostają przesunięte na inny termin w 2014 roku.
O nowych datach polskich koncertów wkrótce poinformujemy. Wszystkie dotychczas zakupione bilety na polskie koncerty artysty zachowają swoją ważność, można je także oddawać w punktach, w których zostały nabyte.

Management IAMX wystosował również na stronie FB artysty takie
oświadczenie do fanów:
"Stan zdrowia Chrisa niestety nie uległ poprawie. Artysta pozostaje pod ścisłą opieką swojej ekipy medycznej przez najbliższe 8 tygodni i musi ograniczyć swoje działania przez co najmniej 6 miesięcy. Z tego też powodu z żalem zmuszeni jesteśmy odwołać wszystkie koncerty IAMX do końca tegoroku.
Jesteśmy w kontakcie z lokalnymi promotorami i pracujemy już nad przeniesieniem tych koncertów na 2014 rok. (...)
Dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie i wyrazy miłości."

 

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
90/ 110 zł


Bilety do nabycia na stronach:
www.metalopolis.pl , www.ticketpro.pl , www.eventim.pl , www.ebilet.pl , www.ticketportal.pl , www.biletin.pl


W listopadzie przyszłego rokuna dwóch koncertach w Polsce pojawi się IAMX! Chris Corner ze swoim solowym projektem będzie gościł w naszym kraju w ramach trasy koncertowej promującej jego najnowsze wydawnictwo, “The Unified Field”, które ukaże się w pierwszych miesiącach 2013 roku.

IAMX to projekt za którym kryje się charyzmatyczny Chris Corner, jeden z najbardziej awangardowych artystów naszych czasów, a także wokalista, kompozytor i założyciel formacji Sneaker Pimps, która zadebiutowała na rynku w 1996 roku za sprawą krążka "Becoming X".  Po trzech niezwykle popularnyych płytach i latach spędzonych w trasie z Sneaker Pimps, Chris Corner zdecydował się na solowy projekt - IAMX. Od samego początku projekt ten cechował się niezależnym i antykomercyjnym nastawieniem, bezkompromisową muzyką, skupiając się na silnych więzach z fanami, których grono cały czas się powiększa. IAMX to coś więcej niż zespół, to wizualne i dźwiękowe przedsięwzięcie, cieszące się wręcz kultowym uwielbieniem fanów, którzy z zapartym tchem czekają na każdy ruch projektu.
Powstały w 2004 r. IAMX  ma na swoim koncie cztery płyty, które przekraczają granice gatunkowe, od elektro przez dance do eksperymentalnej bruleski i pulsujących ballad; "Kiss And Swallow" (2004), "Alternative" (2006)  "Kingdom Of Welcome Addiction" (2009) oraz „Volatile Times” (2011). Same media tak opisywały twórczość IAMX: "wspaniała...szaleńczo ponura....ujmująco wrążliwa i krucha (Alternative Press), ""ukryte skarby dla ucha, które są tak nieskazitelne i tak prawie idealne, że chcesz podzielić się nimi ze światem (9/ 10) "(Magazyn Blurt!) i "czarująca, bardzo teatralna mieszanka kąśliwego  Brit Popu z elektroniką "(Nylon). Równiez w Polsce Chris Corner cieszy się niezwykłą popularnością, w 2008 r. ukazł się album "Live in Warsaw", na którym znalazł się zapis koncertu z radiowej Trójki, a występy IAMX gromadzą coraz większą ilość fanów.

Występy na żywo to znak rozpoznawczy IAMX. Wyzywające stroje i samodzielnie tworzone wizualizacje to tylko część atrakcji, jakimi Corner zaskakuje fanów podczas występów. Zespół na scenie daje z siebie wszystko, przez co koncerty IAMX zyskały reputację wyjątkowego wydarzenia. W przyszłym roku ukaże się nowy, piąty już w dorobku album IAMX, "The Unifiled Field", a singiel pod tym samym tytułem miał swoją premierę w grudniu. Natomiast na żywo z nowym materiałem będzie można zapoznać się w listopadzie, zapraszamy!

http://www.facebook.com/IAMXOFFICIAL
http://www.youtube.com/iamx
http://www.iamx.eu
Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel. 32/205 25 00 (wew. 101), e-mail: koncerty@metalmind.com.pl, www.metalopolis.pl, www.metalmind.com.pl

Sprzedaż wysyłkowa: 32/205 25 00 (wew 187), shop@metalopolis.com.pl, www.metalopolis.pl

Data

23 listopada 2013

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Metal Mind Production

Artyści na koncercie

IAMX

Gatunek

Klubowa & Nowe Brzmienia
Punk
Rock & Pop
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388