Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
IMANY - Kobiece zamieszanie 2013

IMANY - Kobiece zamieszanie 2013

27 listopada 2013, środa, , Duża Scena

Data

27 listopada 2013

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

IMANY

Gatunek

Reggae & Ska
Karta podarunkowa
19.00 Otwarcie drzwi
20.00-20.15 Pako Sarr
20.20 Imany

SUPPORT: PAKO SARR

Charyzmatyczna francuska wokalistka IMANY wraca do Warszawy!
Koncert w ramach cyklu Kobiece Zamieszanie 27 listopada, Klub Stodoła
 
Po wyprzedanej trasie koncertowej Imany wraca do Polski. Artystka wystąpi 27 listopada w ramach cyklu Kobiece Zamieszanie w warszawskim klubie Stodoła. Kobiece Zamieszanie zachęca do poznania różnorodnych muzycznych stylów, gdzie główną rolę odgrywają kobiece głosy. To z jednej strony propozycja już sprawdzona (dzięki wcześniejszym edycjom festiwalu LFSM Kobiece Zamieszanie), a z drugiej wciąż nowa i świeża.
 
Imany pochodzi z Komorów niedaleko Madagaskaru, ale jej kariera zaczęła się we Francji. Nad Sekwaną uważana jest za kolejne, po Zaz, objawienie na tamtejszej scenie muzycznej. Również i w Polsce od wielu już miesięcy jej płyta znajduje się wśród najchętniej kupowanych tytułów. W 2013 r. Imany wygrała Sopot Top Of The Top Festival. Wokalistka zdobyła Bursztynowego Słowika za piosenkę You will never know
 
Do Paryża Imany przyjechała z Nowego Jorku gdzie przez siedem lat z powodzeniem kontynuowała karierę modelki, jednak jej prawdziwym powołaniem okazała się muzyka. Powrót do Paryża był kluczowym momentem w życiu Imany. Z pomocą swojej siostry Fatou zaczęła dawać pierwsze koncerty. Jej zjawiskowy głos, mający w sobie melancholię przypominającą Tracy Chapman i klasę Billie Holiday szybko przysporzył artystce rzeszę wiernych fanów. Zaczęła występować w coraz bardziej prestiżowych miejscach i otwierała koncerty najbardziej znanych artystów – wystąpiła m.in. przed Angie Stone. Czasy, kiedy jako dziewczynka wstydziła się swojego głosu poszły na szczęście w niepamięć. Na jednym z koncertów Imany zainteresował się senegalski producent, który odkrył Ayo. To on dopomógł artystce w realizacji jej największego marzenia – nagraniu albumu. W towarzystwie wybitnych muzyków Imany nagrała 12 anglojęzycznych utworów na płytę Shape of a Broken Heart . W niezwykle szczerych, osobistych piosenkach akustyczny folk przeplata się z soulem i bluesem. Słodycz miesza się z goryczą, melancholia z niezwykłą pogodą ducha, która od razu zjednuje Imany słuchaczy.
 
Imany odniosła ogromny komercyjny sukces, jej debiutancki album pokrył się potrójną platyną, a żywiołowe koncerty z jej udziałem przyciągają tłumy.
 
Pako Sarr to muzyk o charakterystycznym głosie i świetnej technice wokalnej. 

Więcej informacji :  www.stodoła.pl, www.imanymusic.com
 
Organizator koncertu: Francophonic we współpracy z Trinity Entertainment oraz Klubem Stodoła.
Data: 27.11.2013 r.
Godzina: otwarcie drzwi 19:00, koncert: 20:00
Miejsce: Klub Stodoła, ul. Batorego 10,  02-001 Warszawa

Bilety: do 3 listopada - 125 zł (miejsca stojące), 145 zł (miejsca siedzące na balkonie) ; od 4 listopada - 135 zł (miejsca stojące), 155 zł (miejsca siedzące na balkonie).

Bilety dostępne na stronie www.stodola.pl, w bileterii TicketClub Batorego (Warszawa, Batorego 10, kasa Klubu Stodoła), w bileteriach Empik i wszystkich punktach sieci Ebilet, Ticketpro i Eventim.

 

Data

27 listopada 2013, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

IMANY

Gatunek

Reggae & Ska
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31