Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska

25 maja 2012, piątek, , Duża Scena

Data

25 maja 2012

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła
Karta podarunkowa

Już 25 maja na scenie klubu Stodoła zagra Justyna Steczkowska. Będzie to pierwszy koncert promujący najnowsza płytę artystki pt. XV. Tym samym Justyna rusza w trasę koncertową, którą rozpoczyna właśnie koncert w warszawskim klubie.

Justyna Steczkowska to na polskiej scenie postać wyjątkowa, niezwykle utalentowana i wszechstronna. Jej bezkompromisowy sposób bycia już nie raz dał pstryczka w nos słuchaczom, którym wydawało się, że Artystka w końcu zdecydowała się podążać w określonym kierunku muzycznym i wizualnym. Tym czasem z każdym projektem Justyna jest inna, jak kameleon zmienia kolory i formy ekspresji. Jedyne co nie ustaje to jej ogromny talent, i aura tajemnicy, którą oczarowuje każdego wrażliwego słuchacza.

Najnowsza płyta „XV” to dla artystki projekt szczególnie ważny. Jej największe przeboje zostały przez nią zaśpiewane raz jeszcze i na nowo zaaranżowane przez młodych producentów Przedstawia w nich dwoistość ludzkiej natury. Dwa różne światy, skrajne emocje, dobro i zło. Artystka zestawia elektryczny, burzliwy, ciemny i drapieżny wszechświat dźwięków z uwrażliwionym, melancholijnym, wzniosłym, balansującym na pograniczu sakralności. Steczkowska elektryzuje i przenika wrażliwość człowieka. Podczas koncertu nieustannie się zmienia, czarując swoim głosem, który wydaje się nie mieć żadnych ograniczeń.

Koncert „XV” to widowisko inne niż wszystkie. Wypełnione energią, która nakłania ciało i zmysły do tańca i wzruszeń.

Support: HRV. ( live act )

justynasteczkowska.pl
Zapraszamy na koncert.

Data

25 maja 2012, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31