Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
KAMIKAZE HELMETS (ES) | SUPPORTED BY LIVEUROPE

KAMIKAZE HELMETS (ES) | SUPPORTED BY LIVEUROPE

21 marca 2024, czwartek, Klub Stodoła

Data

21 marca 2024

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Artyści na koncercie

KAMIKAZE HELMETS
Newsletter

21 marca 2024 w Klubie Stodoła wystąpi hiszpańska formacja KAMIKAZE HELMETS. Koncert zostanie zrealizowany w ramach współpracy Klubu Stodoła z platformą Liveurope.

KAMIKAZE HELMETS to zespół rockowy utworzony przez dwóch renomowanych muzyków hiszpańskiej sceny rockowej, bluesowej i funkowej. Grali wcześniej w zespołach takich jak Aurora and The Betrayers, Anaut, Lisa & The Lips (Bellrays), The Sweet Vandals, Martha Reeves & The Vandellas, Swamp Dog...

Po przejechaniu wielu kilometrów i spędzeniu nocy na rock and rollu, teraz skupiają się na własnym projekcie, absorbując wpływy takie jak Led Zeppelin, Black Keys, White Stripes, aby wymienić tylko kilka, łącząc aktualne podejście i perspektywę na przyszłość, w ślad za artystami takimi jak Royal Blood.

Unikalne show z perkusistą-wokalistą, rodzajem skrzyżowania między Bohamem a Plantem, oraz klawiszowcem, który jest brakującym ognistym łącznikiem między miażdżącym groovem Stevie Wondera, basami syntezatora Mooga a energicznymi, wahającymi się gitarami Hendrixa z jego klawiszami.

Naszykowani na skok w pustkę bez powrotu...

Jesteście gotowi?

Jesteście zabezpieczeni?

Weźcie swoje KAMIKAZE HELMETS i lećmy...

 

 

-----
Bądź na bieżąco:

FACEBOOK | INSTAGRAM | SPOTIFY

-----

Koncert organizowany we współpracy z platformą Liveurope, inicjatywą, której celem jest wspieranie miejsc koncertowych w promowaniu twórczości początkujących europejskich artystów.

Platforma stanowi znak jakości, przyznawany klubom muzycznym zaangażowanym w promocję europejskiej różnorodności muzycznej. Celem Liveurope jest usprawnienie organizacji występów młodych europejskich artystów na całym kontynencie oraz pomoc im w dotarciu do nowych, zagranicznych odbiorców. Założona w 2014 roku platforma Liveurope jest pierwszą tego rodzaju inicjatywą w Europie.

Liveurope to projekt współfinansowany przez program "Kreatywna Europa" oraz projekty takie, jak Above 55° (wspierany przez Fundusz Kultury Nordyckiej) oraz Soundcat (Instytut Ramona Llulla), w celu zwiększenia możliwości koncertowania wśród początkujących europejskich artystów.

 

Data

21 marca 2024

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Artyści na koncercie

KAMIKAZE HELMETS
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388