Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
KATARZYNA NOSOWSKA

KATARZYNA NOSOWSKA

17 listopada 2013, niedziela, , Duża Scena

Data

17 listopada 2013

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Fismoll
Katarzyna Nosowska
Zalef

Gatunek

BLUES
Jazz
Rock & Pop
Karta podarunkowa

Gość: Krzysztof Zalewski

 

19.00 otwarcie drzwi 
20.00 KRZYSZTOF ZALEWSKI 
21.00 NOSOWSKA

17 listopada Klub Stodoła będzie miał zaszczyt gościć na swojej scenie jedną z najważniejszych Artystek polskiej sceny muzycznej. Na naszych deskach wystąpi Katarzyna Nosowska!

Wokalistka rozpoczęła karierę muzyczną u schyłku lat 80tych i błyskawicznie podbiła serca polskiej publiczności. Poza działalnością w rockowej grupie HEY i gościnnymi występami w innych zespołach, Nosowska prowadzi niezwykle udaną karierę solową. Wydała do tej pory sześć albumów studyjnych, z których ostatnie dwa, Osiecka (2008) i 8 (2011), pokryły się platyną. Jest również laureatką wielu nagród i wyróżnień. Ma na koncie między innymi ponad dwadzieścia Fryderyków, w większości za osiągnięcia solowe. Tylko w 2012 roku uzyskała sześć nominacji do tej zaszczytnej statuetki. W roku ubiegłym została także mianowana nową dyrektor artystyczną projektu Męskie Granie, co tylko potwierdza jej niesłabnącą pozycję na polskim rynku muzycznym.

Tej jesieni Nosowska wyrusza w trasę koncertową, na której zaprezentuje przekrojowy materiał ze wszystkich lat swojej solowej twórczości. W repertuarze znajdziemy więc nie tylko najpopularniejsze utwory, ale także między innymi kilka bardzo dawno nie granych, elektronicznych kompozycji Andrzeja Smolika z płyty Sushi. W czasie koncertu spodziewać możemy się też odwiedzin znakomitych gości. Nosowska zagra w Klubie Stodoła już 17 listopada!


Krzysztof Zalewski, znany także jako Zalef, polski muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista. Laureat drugiej edycji talent show – Idol. Choć w początkach kariery poruszał się głównie w gatunkach hard rock i heavy metal, obecnie swój styl muzyczny określa heavy bluesem, zahaczającym o rocka alternatywnego. Współpracował między innymi z Katarzyną Nosowską i grupą Hey. Obecnie pracuje nad nową solową płytą, zatytułowaną Zelig, która ukazać się ma w listopadzie 2013.

Miejsca stojące: 55 pln w przedsprzedaży, 65 pln w dniu koncertu
Miejsca siedzące na balkonie: 75 pln w przedsprzedaży, 85 pln w dniu koncertu
do kupienia w TicketClub Batorego (Warszawa ul. Batorego 10; kasa Klubu Stodoła);
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl
 

Data

17 listopada 2013, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Fismoll
Katarzyna Nosowska
Zalef

Gatunek

BLUES
Jazz
Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31