Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
KAZKA

KAZKA

8 marca 2019, piątek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

8 marca 2019

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

MAKROCONCERT

Artyści na koncercie

KAZKA

Gatunek

Hip - Hop & RnB
Karta podarunkowa
TIMETABLE*:
18:30 - otwarcie drzwi
20:00 - początek koncertu
 
KAZKA ROZPOCZYNA ŚWIATOWĄ TRASĘ KONCERTOWĄ!
 
Absolutny fenomen muzyczny, ukraiński zespół KAZKA rozpoczyna swoją pierwszą światową trasę koncertową - na trasie miasta Europy i Ameryki Północnej. KAZKA to ukraińska sensacja i odkrycie roku! Ten utalentowany zespół jest pierwszą ukraińskojęzyczną grupą, która dostała się do TOP 10 Global Shazam w kategorii najlepszy wykonawca wśród krajowych artystów i 100 najlepszych klipów na YouTube. Jak gwiazda z nieba, zespół KAZKA wpadł na scenę muzyczną i natychmiast podbił serca wszystkich swoimi unikatowymi utworami i niesamowitymi głosami.
 
KAZKA to obecnie muzyczny zespół numer 1 na Ukrainie, Białorusi, w Bułgarii, Rosji, Kazachstanie i wielu innych krajach. Sukces tej grupy wynika z wyjątkowego głosu wokalistki Sashy, utalentowanego muzyka Dmitry'ego i opanowania multiinstrumentalisty Nikity. KAZKA to bez wątpienia definicja nowego stylu w muzyce!
 
Muzyka zespołu KAZKA to wyjątkowy pop z elementami electro-folkowymi wykonanymi w języku ukraińskim. Ich debiutancki albumu KARMA składa się z dziesięciu zmysłowych piosenek o miłości, rozczarowaniu, nadziei i marzeniach. Główny hit "PLAKALA" ma ponad 120 milionów wyświetleń na YouTube i prowadzi na listach najczęściej słuchanych utworów na Ukrainie, Łotwie, w Bułgarii, Armenii, Kazachstanie, Uzbekistanie, Białorusi, Kolumbii, Rosji i innych krajach.
 
NA KONCERT grupy ZAPRASZAMY do warszawskiego KLUBU STODOŁA - 8 marca 2019 r. 
 
 
 

Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek (14 grudnia 2018), o godz. 12:00. 

BILETY DO NABYCIA NA: www.makroconcert.pl / www.ebilet.pl / www.eventim.pl / www.stodola.pl / www.ticketclub.pl oraz w kasie Klubu Stodoła

Organizator: Makroconcert

 

*Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby, które nie ukończyły 13 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką dorosłego przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna!

Małoletni, którzy ukończyli 13 lat, muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna na udział w imprezie - dokument do pobrania TUTAJ

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych TUTAJ

 

Data

8 marca 2019, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

MAKROCONCERT

Artyści na koncercie

KAZKA

Gatunek

Hip - Hop & RnB
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31