Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
KILLSWITCH ENGAGE (Klub Proxima)

KILLSWITCH ENGAGE (Klub Proxima)

19 czerwca 2018, wtorek, Warszawa, Klub Proxima, Główna

Data

19 czerwca 2018

Miejsce

Klub Proxima, Warszawa

Scena

Główna

Organizatorzy

Live Nation
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Killswitch Engage
Karta podarunkowa
19 czerwca 2018 – Warszawa, Klub Proxima
 
Support: The Raven Age, The Sixpounder, Thesis
 
18.00 - Wejście
19.00 - Thesis
19:50 - The Sixpounder
20:40 - The Raven Age
21:40 - KILLSWITCH ENGAGE
 
* Uwaga! Wszystkie godziny są przybliżone i mogą ulec zmianie.
Bilety do nabycia na www.livenation.pl oraz w kasie klubu od godz. 15:00
 
 
Bilety w cenie 99 zł już w sprzedaży na stodola.pl i LiveNation.pl 
 
Killswitch Engage – zespół znany też jako Killswitch albo KsE - to pionierzy gatunku metalcore pochodzący z Ameryki. W ich brzmieniach nie brakuje także melodic death metalu i metalu alternatywnego. Killswitch powstał w 1999 roku po rozpadzie zespołów Overcast i Aftershock. Obecnie w skład grupy wchodzą: wokalista Jesse Leach, gitarzyści Joel Stroetzel i Adam Dutkiewicz, basista Mike D'Antonio i perkusista Justin Foley. 
 
Na swoim koncie mają wiele prestiżowych nagród i nominacji m.in. nagrodę Grammy i Złote Płyty.  Wydali 7 albumów studyjnych i DVD z zarejestrowanym koncertem “(Set This) World Ablaze”. Ich ostatni album “Incarnate” jest dostępny od 11 marca 2016 roku.
 
Zespół zdobył popularność po wydaniu płyty “The End of Heartache” w 2004 roku. Album znalazł się na 21 miejscu na liście Billboard 200. Do grudnia 2007 roku sprzedał się w nakładzie 500.000 egzemplarzy i pokrył się złotem. Tytułowy utwór "The End of Heartache" został nominowany do nagrody Grammy w 2005 roku w kategorii “Best Metal Performance”. Zespół Killswitch Engage występował na wielu prestiżowych festiwalach, takich jak: Soundwave Festival, Wacken Open Air, Reading Festival, Leeds Festival, Ozzfest, Download Festival, Rock on the Range, Rock Am Ring, Mayhem Festival, Monsters of Rock, Pointfest, Knotfest czy Heavy MTL. Zespół sprzedał ponad cztery miliony płyt w Stanach Zjednoczonych i został uznany za jednego z głównych przedstawicieli nurtu „The New Wave of American Heavy Metal”.
 
Polscy fani będą mieli okazję posłuchać zespołu 19 czerwca 2018 r. w Klubie Proxima w Warszawie. Nie przegapcie największych hitów Killswitch Engage na żywo!
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
 
Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.
1) osoby powyżej 16 roku życia wchodzą samodzielnie
2) osoby poniżej 16 roku życia mogą wejść za pisemną zgodą rodzica lub też pod opieką dorosłego opiekuna posiadającego własny bilet

 

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl
 

 

Data

19 czerwca 2018, 00:00

Miejsce

Klub Proxima, Warszawa

Scena

Główna

Organizatorzy

Live Nation
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Killswitch Engage
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31