Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Kovacs
ZMIANA TERMINU

Kovacs

4 lutego 2022, piątek, Klub Stodoła, Duża Scena
Bilety od 125.00 PLN Kup bilet

Data

4 lutego 2022
Otwarcie drzwi: 18:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 19:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Bilety

175.00 PLN BALKON GŁÓWNY
155.00 PLN BALKON BOCZNY
125.00 PLN MIEJSCE STOJĄCE
Kup bilet

Gdzie kupić

Eventim
Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizatorzy

OWACJA sp. z o.o.

Artyści na koncercie

Kovacs
Karta podarunkowa
Otwarcie drzwi: 18:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 19:00

W związku z sytuacją w kraju, decyzją organizatora, koncert Kovacs zaplanowany na 11 lutego 2021, odbędzie się w nowym terminie - 4 lutego 2022. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność dla nowej daty! Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

 

Sharon Kovacs, ekstrawagancka holenderska piosenkarka o legendarnym głosie, jest tajemniczym zjawiskiem we współczesnej muzyce. Po ukończeniu college u muzycznego i rozpoczęciu improwizowanych wieczorów z otwartym mikrofonem w Eindhoven w Holandii wytyczyła własną, niepowtarzalną ścieżkę przez zawiłe losy i życiowe rozterki, aby podbić świat swoim urokiem. Jej Tango Noir 2013 roku w stylu Jamesa Bonda – „My Love”, częściowo nagrane na Kubie, natychmiast stało się europejskim hitem, osiągając nawet numer jeden w Grecji, a w 2015 roku jej debiutancki album „Shades Of Black” znalazł się na listach przebojów w 36 krajach, wszedł do pierwszej dziesiątki w Niemczech i stał się numerem jeden w jej ojczyźnie w Holandii.

 

 

Sześćdziesiąt milionów wyświetleń na YouTube, wiele nagród i głośnych występów na dużych festiwalach oraz występ u boku Robbiego Williamsa, i oto beztroska dusza Kovacs z wyraźnymi akcentami wielkich (Holliday, Simone, Bassey, Winehouse, Beth Gibbons Portishead) jest u progu stania się supergwiazdą. Jej drugi album “Cheap Smell” – jeden z najbardziej otwartych, uczciwych i inspirujących albumów solowych dekady, został stworzony, aby odszukać coś pozytywnego w najtrudniejszych momentach życia. Jest to bezkompromisowa próba poradzenia sobie ze światłem i cieniem współczesnych związków, seria spowiedzi o dzikiej miłości i jej sidłach, o hedonizmie i uzależnieniu, które unosiły Sharon niczym mocna emocjonalna kolejka górska w ciągu ostatnich kilku lat – utrata muzycznych i romantycznych partnerów oraz stworzenie nowej rodziny Kovacs od podstaw wokół producenta Liama How.

 

 

„Cały album to moja podróż, podczas której odkryłam, że tak naprawdę muszę się nauczyć, jak być szczęśliwą z samą sobą” – wyznaje – „i zaakceptować pewne części siebie, które być może nie są idealne”.

 

http://kovacsmusic.com/

https://www.facebook.com/Kovacsmusic/

https://www.instagram.com/kovacsofficial/

 

Data

4 lutego 2022

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Bilety

175.00 PLN BALKON GŁÓWNY
155.00 PLN BALKON BOCZNY
125.00 PLN MIEJSCE STOJĄCE
Kup bilet

Gdzie kupić

Eventim
Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizatorzy

OWACJA sp. z o.o.

Artyści na koncercie

Kovacs
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388