Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
KULT AKUSTIK 2016 - CKK JORDANKI, TORUŃ

KULT AKUSTIK 2016 - CKK JORDANKI, TORUŃ

15 marca 2016, wtorek, Toruń, CKK Jordanki, Główna

Data

15 marca 2016

Miejsce

CKK Jordanki, Toruń

Scena

Główna

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Kult

Gatunek

Rock
Newsletter

Informujemy, że koncert Kult Akustik, który miał odbyć się 6 marca w Auli UMK w Toruniu zostaje przeniesiony do CKK Jordanki i odbędzie się 15 marca o godz. 19.00. Zakupione bilety zachowują swoją ważność, jednak ze względu na zmianę sali koncertowej podlegają wymianie.
1. Osoby, które zakupiły bilety w internetowych systemach sprzedaży (www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.stodola.pl) otrzymają drogą mailową informację o sposobie ich wymiany.
2. Osoby, które zakupiły bilety w stacjonarnych punktach sprzedaży (np. Salony Empik) proszone są o kontakt mailowy na adres kontakt@ticketclub.pl.
3. Osoby, które nie wymieniły biletu wcześniej, będą miały możliwość otrzymania nowych miejsc bezpośrednio przed koncertem w CKK Jordanki, w ramach tej samej kategorii cenowej.  Zalecamy jednak wcześniejszą wymianę biletów, która usprawni czas wejścia na salę.
W innych przypadkach i dodatkowych zapytaniach  prosimy o kontakt na kontakt@ticketclub.pl.
Przepraszamy za niedogodności związane ze zmianą miejsca i daty koncertu. 

TIMETABLE:
18.00 - otwarcie sali
19.00 - rozpoczęcie koncertu

Legenda polskiego rocka po raz kolejny zaprasza swoich fanów na niezwykłą trasę, podczas której usłyszymy największe przeboje KULT w wersjach bez prądu. 

4,5 marca – Klub Stodoła, Warszawa
13 marca – Aula Mickiewicza, Poznań
9,14 marca – Szczecin, Filharmonia
15 marca – Toruń, CKK Jordanki
18 marca – Wytwórnia, Łódź
1 kwietnia – Sala Audytoryjna WCK, Wrocław
2 kwietnia – Centrum Kultury Katowice, Katowice
3 kwietnia – Auditorium Maximum, Kraków
5, 6 kwietnia – Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
10 kwietnia – Centrum Kongresowe UP, Lublin
11 kwietnia – Opera Podlaska, Białystok


Pierwszy z unikatowej serii koncertów akustycznych zespołu KULT został zarejestrowany 22 września 2010 roku w warszawskim Och-Teatrze, przy współpracy z MTV Polska. Jeszcze w tym samym roku nagrania z tego niezapomnianego wydarzenia zostały wydane na wielu nośnikach, takich jak: CD, DVD, blu-ray, a także na wyjątkowych płytach winylowych „MTV Unplugged”. Wydawnictwo, zawierające niepowtarzalne wersje utworów zarówno z nowszych, jak i starszych krążków grupy, osiągnęło szczyty popularności i zyskało rzadko spotykane, najwyższe wyróżnienie muzyczne – status „diamentowej płyty”!
Wiele zainteresowania wzbudziła nowa, oryginalna wersja przeboju Tadeusza Woźniaka „Zegarmistrz Światła” oraz premierowy utwór „Szantowy”.
Po trzech latach od pierwszej trasy koncertowej, na której KULT wystąpił z tym niepowtarzalnym materiałem akustycznym, grupa po raz kolejny zabierze swoich fanów w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze Zespołu!

Bilety w cenie 100, 110, 120 PLN do nabycia:
www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl

oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży. Dokładną rozpiskę stacjonarnych punktów sprzedaży biletów można sprawdzić na stronach ww. dystrybutorów.

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:

Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie.

 

 

Data

15 marca 2016

Miejsce

CKK Jordanki, Toruń

Scena

Główna

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Kult

Gatunek

Rock
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388