Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
KULT AKUSTIK 2024 (ŁÓDŹ)

KULT AKUSTIK 2024 (ŁÓDŹ)

5 marca 2024, wtorek, Łódź, Teatr Muzyczny

Data

5 marca 2024

Miejsce

Teatr Muzyczny, Łódź

Organizatorzy

Stodoła Sp. z.o.o.

Artyści na koncercie

Kult

Gatunek

Rock
Newsletter

Trasa Kult Akustik 2024: 16 akustycznych koncertów w 13 polskich miastach!  

KULT ogłosił daty trasy koncertowej Kult Akustik 2024! Zespół ponownie zabierze swoich fanów w niezwykłą muzyczną podróż, prezentując swoje największe przeboje w wersji akustycznej. Cykliczne tournee "bez prądu" rozpocznie się już 2 marca w Poznaniu i potrwa do 20 kwietnia. Kazik Staszewski i jego zespół mają zaplanowane łącznie 16 koncertów w 13 polskich miastach. Oprócz Poznania, trasa obejmuje również: Szczecin, Łódź, Kraków, Katowice, Bydgoszcz, Częstochowę, Bielsko-Białą, Gdańsk, Warszawę, Lublin oraz Toruń. Bilety na wszystkie koncerty z serii Kult Akustik 2024 są już dostępne w sprzedaży!

KULT powstał ponad 40 lat temu w Warszawie. Jego założycielami są wokalista (a później także saksofonista) Kazik Staszewski i basista Piotr Wieteska. Pierwszy skład uzupełnili gitarzysta Tadeusz Bagan i perkusista Darek Gierszewski. Zespół zadebiutował na scenie 7 lipca 1982 roku w warszawskim klubie Remont. Od tamtego momentu grupa nie traci na popularności, nieustannie koncertując oraz wydając nowe albumy.

Od lat stałym elementem koncertowego harmonogramu zespołu jest trasa Kult Akustik, odbywająca się w pierwszej połowie roku. Obejmujący kilkanaście największych polskich miast, cykl koncertów “bez prądu” to już prawdziwa tradycja, corocznie celebrowana przez dziesiątki tysięcy fanów z całego kraju. Stałym punktem na mapie tego wyjątkowego tournée jest m.in. warszawska Stodoła, w której zespół corocznie gra “bez prądu” aż czterokrotnie, wypełniając klub po brzegi. Nie inaczej będzie także w 2024 roku!

Obecny skład KULTU zasilają: Kazik Staszewski (wokal), Wojciech Jabłoński (gitara), Piotr Morawiec (gitara), Ireneusz Wereński (bas), Tomasz Goehs (perkusja), Konrad Wantrych (klawisze), Janusz Zdunek (trąbka), Mariusz Godzina (saksofony) oraz Jarosław Ważny (puzon). W koncertach akustycznych corocznie biorą udział także wyjątkowi goście specjalni.

Trasa Kult Akustik 2024:

2 marca - Aula UAM, Poznań

4 marca - Filharmonia Szczecińska, Szczecin

5 marca - Teatr Muzyczny, Łódź

7 marca - Centrum Kongresowe ICE, Kraków

8 marca - Katowice Miasto Ogrodów, Katowice

10 marca - Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz

11 marca - Filharmonia Częstochowska, Częstochowa

15 marca - Cavatina Hall, Bielsko-Biała

4 kwietnia - Filharmonia Bałtycka, Gdańsk

5 kwietnia - Klub Stodoła, Warszawa

6 kwietnia - Klub Stodoła, Warszawa

7 kwietnia - Narodowe Forum Muzyki, Wrocław

11 kwietnia - Centrum Spotkania Kultur, Lublin

17 kwietnia - CKK Jordanki, Toruń

19 kwietnia - Klub Stodoła, Warszawa

20 kwietnia - Klub Stodoła, Warszawa

 

Bilety na koncerty w ramach trasy Kult Akustik 2024 są dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej TicketClub Polska: www.ticketclub.pl.

 

------

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Data

5 marca 2024

Miejsce

Teatr Muzyczny, Łódź

Organizatorzy

Stodoła Sp. z.o.o.

Artyści na koncercie

Kult

Gatunek

Rock
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388