Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
KULT AKUSTIK (KRAKÓW)
ZMIANA TERMINU

KULT AKUSTIK (KRAKÓW)

10 października 2020, sobota, Kraków, Klub Studio, Główna

Data

10 października 2020

Miejsce

Klub Studio, Kraków

Scena

Główna

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Kult

Gatunek

Rock
Newsletter
Szanowni Państwo, informujemy, że koncerty Kult Akustik w Klubie Studio, zaplanowane na 10 października 2020, odbędą się zgodnie z harmonogramem, w oparciu o najnowsze wytyczne Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego, obowiązujące w strefach żółtych od dn. 10.10.2020. Zarówno liczba uczestników wydarzeń, jak i wdrożone zasady sanitarne, uwzględniające konieczność zapewnienia dystansu społecznego, zostały dostosowane do bieżących zaleceń. 
 
► Przypominamy, że wszyscy uczestnicy koncertów zostaną poddani bezdotykowej kontroli biletów, pomiarowi temperatury oraz weryfikacji pisemnych oświadczeń o stanie zdrowia (wzór do pobrania TUTAJ). 
►  Zarówno przed, jak i w trakcie koncertu prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od pozostałych uczestników wydarzenia oraz o zakrywanie nosa oraz ust (maseczka lub przyłbica). 
► Zachęcamy do częstego mycia i dezynfekcji rąk, a także do realizowania płatności przy pomocy karty płatniczej.
 
Do zobaczenia! :) 
 
TIMETABLE:
I termin (BILETY)
15:00 - otwarcie drzwi
16:00 - początek koncertu 
 
II termin (BILETY)
20:30 - początek koncertu
 
Szanowni Państwo, pragnąc zapewnić wszystkim uczestnikom wydarzenia maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo, wraz z zespołem Kult podjęliśmy decyzję o podzieleniu koncertu na dwa, identyczne wydarzenia, które odbędą się w Klubie Studio w dniu 10 października 2020, w godzinach 16:00 (I termin) oraz 20:30 (II termin)
 
► Wszyscy posiadacze biletów na koncert Kult Akustik – Kraków mają możliwość nieodpłatnej wymiany wejściówek na jeden z dwóch proponowanych terminów (10 października 2020, godz. 16:00 lub 20:30), w zaledwie kilka minut, drogą online. 
 
► Osoby, które do tej pory zdążyły już zakupić bilety za pośrednictwem bileterii Ticketclub.pl, otrzymają wiadomość z dokładną instrukcją postępowania drogą mailową. Mają Państwo możliwość wyboru udziału w preferowanej godzinie koncertu -  godz. 16:00 lub 20:30. Uczestnictwo w obu terminach nie jest możliwe. 
 
 
Akustyczna trasa Kultu to już prawdziwa tradycja, corocznie ciesząca się znakomitą frekwencją oraz uznaniem fanów w całym kraju. Już w lutym 2020 zespół Kazika Staszewskiego ponownie zabierze swoją publiczność w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze zespołu. Cykl występów „bez prądu” rozpocznie się 21 lutego w warszawskiej Stodole i potrwa do 20 marca. Oprócz trzech warszawskich koncertów, zespół zaplanował także występy w Lublinie, Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Łodzi, Krakowie oraz w Katowicach. 
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Data

10 października 2020

Miejsce

Klub Studio, Kraków

Scena

Główna

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Kult

Gatunek

Rock
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388