Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
KULT AKUSTIK (WARSZAWA)
ZMIANA TERMINU
SOLD OUT

KULT AKUSTIK (WARSZAWA)

17 maja 2020, niedziela, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

17 maja 2020
Otwarcie drzwi: 18:00
Kult: 19:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Kult

Gatunek

Rock
Karta podarunkowa
Otwarcie drzwi: 18:00
Kult: 19:00
Informujemy, że w związku z sytuacją w kraju oraz w trosce o bezpieczeństwo uczestników wydarzeń, artystów oraz pracowników, koncert Kult Akustik w Klubie Stodoła, zaplanowany na 13 marca, odbędzie się w nowym terminie - 17 maja 2020. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność! Przepraszamy za zaistniałe niedogodności. 
 
Bilety na termin 13 marca zachowują swoją ważność dla nowej daty, 17 maja. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników naszych wydarzeń, informujemy o możliwości zamiany posiadanych biletów na drugi warszawski termin, 15 maja. Osoby zainteresowane dokonaniem zmiany, są proszone o kontakt mailowy pod adresem pomoc@ticketclub.pl. W związku z wyprzedaniem koncertów, zastrzegamy, że zamiana biletów będzie możliwa wyłącznie w sytuacji, w której spłyną do nas pierwsze zwroty wejściówek na pożądany termin. Do każdej sytuacji i każdego zapytania podejdziemy zatem indywidualnie, informując klientów drogą mailową o bieżącym statusie możliwości dokonania zmiany. 
 
Akustyczna trasa Kultu to już prawdziwa tradycja, corocznie ciesząca się znakomitą frekwencją oraz uznaniem fanów w całym kraju. Już w lutym 2020 zespół Kazika Staszewskiego ponownie zabierze swoją publiczność w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze zespołu. Cykl występów „bez prądu” rozpocznie się 21 lutego w warszawskiej Stodole i potrwa do 20 marca. Oprócz trzech warszawskich koncertów, zespół zaplanował także występy w Lublinie, Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Łodzi, Krakowie oraz w Katowicach. 
 
 
ZAPRASZAMY
 

Bilety:

KONCERT WYPRZEDANY

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Data

17 maja 2020, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Kult

Gatunek

Rock
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31