Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
LAMB (WROCŁAW)

LAMB (WROCŁAW)

20 listopada 2019, środa, Wrocław, Centrum Koncertowe A2, Główna

Data

20 listopada 2019

Miejsce

Centrum Koncertowe A2, Wrocław

Scena

Główna

Organizatorzy

Live Nation
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

LAMB

Gatunek

Alternatywna
Karta podarunkowa
TIMETABLE:
18:00 - wejście
20:30 - Lamb

* Uwaga❗ Wszystkie godziny są przybliżone i mogą ulec zmianie.

 

LAMB ZAGRA DWA KONCERTY W POLSCE !

20 listopada – Wrocław, A2
21 listopada –Warszawa, klub Stodoła

Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne będą od czwartku 4 lipca od 10:00 na Stodola.pl, LiveNation.pl, TicketClub.pl oraz w kasie Klubu Stodoła. 

Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 3 lipca o 10:00 i zakończy się w czwartek, 4 lipca o 9:00

Lamb to elektroniczny duet z Manchesteru, którego muzyka to mieszkanka trip hopu, drum and bass i jazzu. Zespół reprezentuje Andy Barlow (producent) i Lou Rhodes (wokalistka i autorka tekstów). W 1996 roku wydali swój pierwszy album „Lamb”, na którym znalazł się jeden z ich największych hitów „Górecki”.

Zaczyna się od samotnego głosu, który wkrótce spotyka się z chwiejnym dźwiękiem basu o niskiej częstotliwości. Śpiewane przesłanie jest proste, przedstawia sprzeczne sygnały: „tyle do powiedzenia/brak mi słów”. Jest intymny, niczym podsłuchiwanie prywatnych myśli, dopóki nie rozpocznie się refren, który pozytywnie rozbrzmiewa z głośników. To jak mruganie w jaskrawym świetle lub zapałka, która w ułamku sekundy rozświetla ciemną piwnicę. Powrót Lamb jest jasną i przepięknie lśniącą rzeczą.

„The Secret Of Letting Go” – siódmy album Lamb – jest o przestrzeni pomiędzy dźwiękami. Czasami wysublimowana i niebiańska, gdzieniegdzie wirująca jak pustynna burza piaskowa - muzyka oferuje platformę startową, na której nadludzki głos Lou Rhodes może odlecieć.

Studyjne spotkania Lamb były sporadyczne do czasu, kiedy duet – Lou Rodes i Andy Barlow – zakończył przerwę, aby nagrać album „5”. „The Secrets of Letting Go” powstał, kiedy zespół zauważył pełne kluby podczas koncertów, na których występowali ze swoim debiutanckim albumem.

„The Secrets Of Letting Go” nie był najłatwiejszym w produkcji, ale z pewnością wydaje się być  jednym z najmocniejszych do tej pory. Pomimo, iż często wystawiamy swoje zdrowie psychiczne na próbę, zawsze wyciągamy coś z tego doświadczenia. To prawdziwa dynamika brata/siostry, ale jak mawiają krew jest gęstsza niż woda; muzyka to nasza krew.”

Tak więc tajemnica została ujawniona. Nieustannie sprawdzaj wytrzymałość swojej przyjaźni – może to zaowocować najlepszym jak dotąd dziełem.

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Data

20 listopada 2019, 00:00

Miejsce

Centrum Koncertowe A2, Wrocław

Scena

Główna

Organizatorzy

Live Nation
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

LAMB

Gatunek

Alternatywna
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31