Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
LAO CHE - SOLD OUT

LAO CHE - SOLD OUT

16 października 2015, piątek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

16 października 2015

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Lao Che
Karta podarunkowa

KONCERT WYPRZEDANY
BILETY NIE BĘDĄ DOSTĘPNE W KASIE KLUBU PRZED IMPREZĄ


19:00 Otwarcie drzwi
20:00 - 20:35 Feral Trees
20:50 Lao Che

 

Lao Che powstało w Płocku w 1999 roku i od tego czasu są jed¬nym z najciekawszych i najbar¬dziej oryginalnych zespołów na naszym rynku. Ich pomysł na muzykę to ciągłe poszukiwanie nowych form artystycznego wyrazu, odkrawanie nowych możliwości brzmieniowych starych analogowych instrumentów.

Grupa zadebiutowała w 2002 roku albumem Gusła, jednak dopiero kolejny krążek Powstanie Warszawskie przyniósł zespołowi duży sukces, który zaprowadził go na scenę Przystanku Woodstock. Podczas drugiego występu na Woodstocku publiczność potwierdziła swoje uznanie dla twórczości Lao Che przyznając muzykom nagrodę Złotego Bączka. W 2008 roku na sklepowych półkach pojawił się album Gospel, który pokrył się platyną.
W marcu bieżącego roku do sprzedaży trafił najnowszy album zespołu pt.: Dzieciom. Choć tytuł nawiązuje do Brzechwy i jego Brzechwa dzieciom, nie jest to wcale płyta dla dzieci. Raczej dla dorosłych dzieci, dla tych, którzy mają dzieci i dla wszystkich, którzy byli kiedyś dziećmi. Spięty prezentuje głęboką problematykę codzienności w tonie zatroskanym, z pewną dozą dydaktyzmu - co pozostaje w kontraście do warstwy muzycznej. Jest to najbardziej spontanicznie i żywiołowo stworzona płyta w dotychczasowym dorobku grupy, a do tego bardzo melodyjna i śpiewna. Produkcją krążka zajął się Piotr "Emade" Waglewski. Gościnnie w nagraniach udział wzięli Adam Milwiw-Baron z Afromental i Karol Gola z grupy Pink Freud oraz Miłosz Pękala (m.in. Mitch & Mitch, Kwadrofonik). Recenzje mówią same za siebie: Zaskoczenie i świetna muzyka. I świetne teksty... „Dzieciomto kolejny bardzo mocny punkt w dyskografii zespołu. (Teraz Rock), Każdy numer jest na "Dzieciom" wydarzeniem, zarówno jeśli chodzi o tekst, jak i warstwę muzyczną. (dziennik.pl), Szacun, Lao Che, znów wam się udało! (Onet.pl)
Lao Che z nowym materiałem wystąpi w Stodole już 16 października!

BILETY WYPRZEDANE!

Data

16 października 2015, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Lao Che
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31