Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
LESKI - OPEN STAGE

LESKI - OPEN STAGE

17 lutego 2016, środa, Klub Stodoła, Open Stage

Data

17 lutego 2016

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Open Stage

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Leski
Karta podarunkowa

TIMETABLE:

19.00 - otwarcie klubu
20.00 - Markas Palubenka
21.00 - Leski

Leski to pseudonim artystyczny Pawła Leszoskiego, nowego singer/songwritera na polskiej scenie alternatywnej. Mantrowe melodie, magnetyczny wokal i intymne teksty sprawiają, że jego muzyka stawiana jest na półce z twórczością Bena Howarda czy Jose Gonzalesa. Leski bawi się kontrastami i miesza nowoczesne dźwięki analogowych syntezatorów z tradycyjnymi brzmieniami folkowego instrumentarium. Wszystko oplata pięknymi tekstami, które w wielu recenzjach postawiły go obok takich artystów jak Skubas czy Fisz.
1 czerwca 2015 ukazał się debiutancki krążek Leskiego Splot, który promował singiel Kosmonauta. Obecnie album promuje drugi utwór Ulotny, który jak jego poprzednik znalazł się w zestawieniu Listy Przebojów Programu III Polskiego Radia.
Leski muzyką zajmuje się od lat, ale dopiero niedawno zdecydował się na wydanie pierwszej w pełni autorskiej płyty. Szerszej publiczności dał się poznać w kwietniu 2014 roku, kiedy samodzielnie wydał EP Zaczyn. Wzbudził nią apetyt na krążek długogrający wśród fanów muzyki indie-folk i dziennikarzy muzycznych.
Talent Leskiego doceniła sama Edyta Bartosiewicz i zaprosiła artystę jako support na całą jesienną trasę Love&More. Udział Leskiego w trasie odbił się szerokim echem w mediach, a sam artysta zyskał setki fanów w całej Polsce. Koniec 2014 roku przyniósł podsumowania (m.in. Uwolnijmuzyke.pl, Musicis.pl, Somusic.pl), w których Zaczyn wymieniany był wśród najlepszych EPek, a Leski jako artysta, który w 2015 zrobi spore zamieszanie na polskiej alternatywnej scenie muzycznej.

Markas Palubenka to litewski artysta poruszający się w rejonach muzyki pop, indie i elektroniki. W 2012 wydał swój debiutancki krążek “no fun in 101”, który zdobył wiele pochlebnych recenzji nie tylko na Litwie, ale również w innych krajach bałtyckich. Potwierdziły to nagrody: dla Najlepszego Artysty Muzyki Alternatywnej podczas rozdania nagród "M.A.M.A 2012" oraz za Albumu Roku podczas gali „T.E.T.E. 2012“.
Markas ma na koncie występy na najważniejszych festiwalach na Litwie, Łotwie Estonii, Rosji, Polsce, czy Szwajcarii, gdzie wielokrotnie udowadniał swój wielki potencjał do występów na żywo.
Wiosną 2015 roku artysta wydał swój drugi album „PuzzleMan“. „Co by się stało, gdyby w twoim świecie pojawiło się nagle dziesiątki nowych rozwiązań i pomysłów? Byłbyś geniuszem? Paranoikiem? Mistykiem? Humanistą? "Puzzleman" jest szansą dla każdego słuchacza do poszerzenia swoich puzzle z każdą przesłuchaną piosenką. Za każdym razem inaczej.” - mówi Markas Palubenka o swoim nowym materiale.

POSŁUCHAJ:

A Woman of Stone

God Is In The Rain 

ZAJRZYJ:

FB - www.facebook.com/MarkasPalubenka
 

WSPÓŁPRACA:

 

                  

 

 

BILETY:
Przedsprzedaż - 30 pln
W dniu koncertu – 37 pln

Do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10; kasa Klubu Stodoła);

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl 

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl


INFORMACJE DODATKOWE:

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:

Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie.

Data

17 lutego 2016, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Open Stage

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Leski
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31