Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
LETZ ZEP

LETZ ZEP

26 kwietnia 2014, sobota, , Duża Scena

Data

26 kwietnia 2014

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

SHOWTIME MANAGEMENT

Artyści na koncercie

Letz Zep

Gatunek

Rock & Pop
Newsletter

Letz Zep are the Official Number One tribute to Led Zeppelin

SUPPORT: HELLA DONNA

19.00 Doors
20.30-21.00 Koncert Hella Donna
21.20 Letz Zep

Bilety : 99 zł przedsprzedaż / 109 pln w dniu koncertu
119 pln balkon przedsprzedaż / 129 balkon w dniu koncertu

 
THE CELEBRATION TOUR
"I walked in saw me" - ROBERT PLANT
Najlepsze Show LED ZEPPELI na świecie.

Wiele jest grup muzycznych, które gorliwie naśladują dawne gwiazdy, ale tylko nielicznym udaje się, osiągnąć muzyczny poziom dawnych legend, nadać ich muzyce nowe impulsy. Briten LETZ ZEP należą do tej zanikającej mniejszości, która łączy oryginalność z autentycznością. Sami Led Zeppelin chylą głowy przed swoimi naśladowcami i zapraszają ich na oficjalne eventy z fanami, chyba że, Billy Kulke, Andy Gray & Co. grają gdzieś w świecie, czy to w wyprzedanej paryskiej OLYMPII, madryckiej HEINEKEN ARENA, na festiwalu w Meksyku czy w Wenezueli. Grupa już od dawna stała się takim samym globalnym fenomenem jak jej pierwowzór. Ich wytwórnia fonograficzna nazywa Letz Zep najlepszą grupą w duchu Page & Plant, takie media jak Rolling Stone, Classic Rock czy francuskie  Le Figaro poświęcają
im wielostronicowe dodatki specjalne, a BBC emituje fragmenty ich show.
LETZ ZEP  wyczerpuje cały katalog Led Zeppelin i stale rozszerza swój repertuar o innych klasyków, nie ograniczając się do popularnych hitów. Ich występy odzwierciedlają zatem, całość twórczą ikon rocka i zachwycają zarówno nowicjuszy jak weteranów sceny. LETZ ZEP nie dostarcza rozrywki nostalgicznej, lecz tworzy rewoltę muzyczną przeciwstawiającą się zębowi czasu, stanowi rozdzierający serce krzyk przeciw zapomnieniu, ponieważ powołuje do życia i kontynuuje to, co w temacie rocka upadło dużo za wcześnie.

LETZ ZEP wyruszają ponownie w trasę, by zachwycać Europę Kontynentalną ponad dwugodzinnymi koncertami oraz by stworzyć możliwość wysłuchania znanej muzyki na nowo.

The Band
BILLY KULKE - VOCALS
ANDY GREY - GUITAR
STEVE TURNER -  BASS/KEYBOARD
BENJY REID – DRUMS

Oficjalna strona grupy LETZ ZEP
www.letzzep.com

LETZ ZEP

http://www.youtube.com/results?search_query=letz+zep+stairway+to+heaven&sm=1

NELLA DONNA

http://www.youtube.com/results?search_query=hella+donna+-+not+the+cure+%28philip+larson+rmx%29&sm=1
 

To projekt oferujący potężną mieszankę nurtu porywająch popowych piosenek, utworów rocka z electro, house i elementów R & B, jak również soulowe ballady, wszystkie  utwory śpiewane w języku angielskim.

Zespół 2012 nagrał swój trzeci album "Groove On". Ich najnowszy singiel "Not The Cure", został wyprodukowany we współpracy ze zdobywcą nagrody Grammy Philip'em Larsen'em (który współpracował z Lady Gaga i Katy Perry), wraz z teledyskiem. Hella Donna zdobyła także nagrody dla najlepszego producenta "Groove On" za 2012 German Rock i Pop Awards. Grupa była również nominowana 2012 do LSFM Newcomer Award w 2012 i 2013 Hollywood Music w Media Awards i Bubble Award Beat Dude Magazine, gdzie zdobył tytuł najlepszego zespołu debiutanckiego 2012 roku.

 

 

 

Data

26 kwietnia 2014

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

SHOWTIME MANAGEMENT

Artyści na koncercie

Letz Zep

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388