Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
LIL XAN

LIL XAN

9 marca 2019, sobota, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

9 marca 2019

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Lil Xan
SILES

Gatunek

Hip - Hop & RnB
Karta podarunkowa

Lil Xan

9 marca 2019, Klub Stodoła, Warszawa

Support: SILES

Bilety w sprzedaży od 28 listopada od godz. 10.00 na www.LiveNation.pl oraz www.Stodola.pl

 

Lil Xan, amerykański rapem młodego pokolenia, urodził się i wychował w Redlands w Kalifornii. Artysta związany jest z kolektywem Low Gang (Steven Cannon, Aris Ray), do którego dołączył chwilę po tym jak podczas jednego z ich występów przypadkowo uszkodził kamerę w trakcie robienia zdjęć. Wskutek serii zdarzeń stał się bliskim przyjacielem Steven'a Cannona , który odkrył jego talent wokalny i po odejściu trzeciego członka Low Gangu, Lil dołączył do kolektywu. Od tego czasu sukcesywnie powiększa bazę swoich fanów poprzez publikowanie nowych utworów w serwisie SoundCloud i YouTube. Najpopularniejsze utwory Xana to "Betrayed", "Slingshot", "Been Bout It" i "Who Are You".
 
W kwietniu 2018 roku, nakładem wytwórni Coumbia Records, ukazał się debiutancki album artysty zatytułowany "Total Xanarchy", z gościnnym udziałem 2 Chainz, Diplo, Charli XCX i wielu innych. Płyta znalazła się na 10 miejscu listy Billboard 200, a pochodzący z niej singiel ‘Betrayed’ osiągnął status platynowej płyty.
 
Lil Xan jest uznawany za jednego z najbardziej obiecujących artystów 2018 roku. 
Lil jest również bardzo aktywny w social media – artysta może pochwalić się ponad 5 milionami followersów na Instagramie, którzy określani są mianem Xanarchy Gang.
 

Support - SILES

21-letni autor tekstów, topliner. Jego umiejętności pisania chwytliwych melodii czy umiejętność do mieszania melancholijnych, lirycznych utworów z energetycznymi trapowymi numerami to jedna z jego największych zalet. Druga to jego muzyczny talent i wykształcenie - szkoła muzyczna w klasie fortepianowej a następnie studia realizacji dźwięku, przerwane dla skupienia się na swojej karierze. Siles łączył swoje życie z muzyką jeszcze zanim na poważnie związał się z rapem - pozwala mu to postrzegać utwory z innej perspektywy i zwracać uwagę na brzmieniowe detale. Jego numery prezentują też spory przekrój klimatów - z jednej strony hitowe, newschoolowe brzmienia, by za chwilę wzbudzić w słuchaczu melancholijny, poetycki nastrój.
Wszystko to pozwoliło mu zbudować własną markę - spory kanał na YT (ponad 110 000 subskrypcji) i platformach streamingowych co zaowocowało podpisaniem kontraktu z Universal Music Polska gdzie pracuje nad swoim debiutanckim albumem. 
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.
1) osoby powyżej 16 roku życia wchodzą samodzielnie
2) osoby poniżej 16 roku życia mogą wejść za pisemną zgodą rodzica lub też pod opieką dorosłego opiekuna posiadającego własny bilet
 
Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły TUTAJ.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Data

9 marca 2019, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Lil Xan
SILES

Gatunek

Hip - Hop & RnB
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31