Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
MACY GRAY

MACY GRAY

25 lutego 2015, środa, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

25 lutego 2015

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation
Klub Stodoła
Karta podarunkowa

18:00 drzwi
19:15 - 19:45 support
20:15 Macy Gray

Live Nation i Klub Stodoła z dumą prezentują

MACY GRAY na koncercie w Polsce

25 LUTEGO 2015,
KLUB STODOŁA Warszawa

Uzdolniona kompozytorka, zniewalająca piosenkarka o chrypliwym, ciepłym głosie, aktorka oraz posiadaczka Nagrody Grammy Macy Gray już w lutym wystąpi w Polsce!

Artystka zadebiutowała w 1999 roku albumem On How Life Is, z którego pochodzi m.in. utwór I Try. Zarówno płyta jaki singiel zyskały status wielkich przebojów na całym świecie i otworzyły Macy drzwi do wielkiej kariery, którą potwierdzały nominacje do Nagród Grammy czy MTV Awards oraz wyniki sprzedaży - ponad 25 milionów kopii On How Life Is znalazło swoich nabywców.
Jednak nagrody oraz sprzedaż płyt nie ukazują głębokości duszy artystycznej Macy. W świecie show-businessu, w którym jest coraz mniej miejsca na wyrażanie swojego prawdziwego ja, artystka pokonała bariery i postanowiła realizować własne wizje. Zaczęła tworzyć muzykę, która przełamuje granice i łączy eksperymentalny soul z alternatywnym rockiem, zwinnie przeskakuje z retro-disco do hip-hopu. Dzięki artystycznej integralności oraz innowacyjności Macy Gray zdobyła rzesze fanów na całym świecie. Do grona wielbicieli jej talentu należą również artyści, tacy jak John Frusciante, Erykah Badu, Gang Starr, Mos Def i Pharoahe Monch, którzy mieli przyjemność z nią współpracować.

W październiku 2014 roku w sprzedaży ukazał się ósmy studyjny album Macy Gray The Way. Chciałam stworzyć płytę, która odzwierciedla kim się stałam jako kobieta, matka i artystka. – mówi Macy Gray. Ten album jest dla mnie bardzo osobisty. Chciałam, aby moi fani zrozumieli, w jakim miejscu mojego życia obecnie się znajduję oraz żeby moja muzyka była dla nich inspiracją.*

Macy Gray wystąpi w klubie Stodoła już 25 lutego!

ZAPRASZAMY

Bilety w cenie: 249 pln, 220 pln, 189 pln
Bilety dostępne na www.stodola.pl, www.LiveNation.pl oraz www.ticketmaster.pl


* źródło: okayplayer 

Data

25 lutego 2015, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation
Klub Stodoła
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31