Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Margaret

Margaret

2 października 2019, środa, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

2 października 2019

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Agencja

Artyści na koncercie

Margaret

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa
TIMETABLE:
14:15 OTWARCIE BRAM DLA POSIADACZY BILETÓW MEET&GREET
14:45 WEJŚCIE NA PRÓBĘ DLA POSIADACZY BILETÓW MEET&GREET
15:15 MEET&GREET
16:15 ZAKOŃCZENIE PRÓBY I SPOTKANIA Z FANAMI
17:30 OTWARCIE BRAM
19:00 ROZPOCZĘCIE KONCERTU

Sądzisz, że dobrze znasz Margaret i nic cię nie zaskoczy? Nic bardziej mylnego! Już za chwilę ukaże się nowy album wokalistki, a wraz z nim odsłoni ona przed światem swoje najnowsze wcielenie! Już w październiku w warszawskim Klubie Stodoła odbędzie się koncert inaugurujący trasę koncertową artystki.
 

 

Gaja Hornby, bo o niej mowa, to twarda dziewczyna, która nie boi się głośno mówić co myśli. Przebojowa i odważna, zdolna porwać tłumy, śmiało płynie pod prąd!  Przy wsparciu równie przekornych przyjaciół, tworzy śmiało zupełnie nowe brzmienia, które za momencik podbiją wszystkie listy przebojów. Przyjdź i przekonaj się sam! 
 
Już 2 października w warszawskim Klubie Stodoła, odbędzie się niepowtarzalny koncert Margaret, stanowiący jednocześnie zapowiedź jesiennej trasy koncertowej. Będzie to niezapomniane widowisko, podczas którego otrzymacie szansę, aby jako pierwsi na żywo usłyszeć kawałki z zapowiadanej na kwiecień płyty artystki! Oczywiście, nie zabraknie także starszych hitów młodej wokalistki, takich jak:  „Thank You Very Much”, „Wasted”, „Cool Me Down”, doskonale wszystkim znanych z pierwszych list przebojów.
 
Nie trzeba przypominać, że Margaret słynie ze swoich spektakularnych teledysków i przygotowanych do perfekcji show, które prezentują międzynarodowy poziom piosenkarki. Październikowy koncert Margaret będzie na pewno niezapomnianym przeżyciem, dlatego nie zwlekaj z decyzją!
 
Uważasz, że należysz do grona największych fanów Margaret i nie satysfakcjonuje Cię sam koncert? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Bilet Meet&Greet to nie tylko gwarancja jednej z najlepszych miejscówek do oglądania show artystki. To również niepowtarzalna możliwość wzięcia udziału w części próby przed koncertem, a także – pamiątkowe zdjęcie z autografem wokalistki i upominek w postaci płyty. Bilet Meet&Greet to prawdziwa gratka dla każdego fana Margaret, dlatego nie zwlekaj zbyt długo – pula tych biletów jest mocno ograniczona! 
 
Meet&Greet:
- Ilość miejsc ograniczona
- wejście do strefy FUN
- możliwość udziału w ostatniej części próby przed koncertem 
- pamiątkowe zdjęcie z autografem 
 
 
Organizator: Topkoncert
 

Bilety dostępne na www.stodola.plwww.ticketclub.pl oraz www.ebilet.pl.

Data

2 października 2019, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Agencja

Artyści na koncercie

Margaret

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31