Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Maria Peszek - SOLD OUT

Maria Peszek - SOLD OUT

1 kwietnia 2016, piątek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

1 kwietnia 2016

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Maria Peszek

Gatunek

Rock & Pop
Newsletter
Koncert wyprzedany. W związku z tym nie będzie możliwości zakupu biletów w kasie klubu przed koncertem.
 
TIMETABLE:
19.00 - otwarcie klubu
19.45 - Victoria + Jean
20.30 - Maria Peszek
 
SUPPORT - Victoria+Jean
 
Charyzmatyczna wokalistka Maria Peszek razem ze swoim mistrzowskim zespołem wraca na polskie sceny klubowe i ponownie koncertuje. Wiosenna trasa, w ramach której artystka wystąpi w klubie Stodoła, będzie promowała najnowszy krążek pt. KARABIN.
 
Nowa płyta Marii Peszek zatytułowana KARABIN ukaże się 26 lutego 2016 roku. To kolejny koncept album artystki. Tym razem to jedenaście piosenek o wolności, nienawiści i prawie do bycia innym. Jedenaście piosenek na niespokojne czasy. Radykalnie pacyfistyczne treści przewrotnie zestawione z tytułem.
 
Pisząc te piosenki kilkanaście miesięcy temu nie zdawałam sobie sprawy, że rzeczywistość wyprzedzi to o czym śpiewam i nada tym słowom tak dramatyczny kontekst. Każdy artysta prędzej czy później mierzy się z tematem wolności, tolerancji, prawa do inności i nierozerwalnie wiążącej się z nimi nienawiści. Ale rzeczywistość jest zbyt brutalna a świat bezwzględny, żeby iść na czołgi z kwiatami. Można za to pisać piosenki. O nienawiści przeciw nienawiści. Bo słowa mogą więcej niż naboje. "Karabin" to pacyfistyczna płyta wyrażona militarnymi środkami. Marzyłabym, żeby te piosenki dodawały siły w tych niespokojnych czasach. Żeby dzięki nim ludzie mniej się bali. Bo strach i wolność to wykluczające się słowa.
 
POLSKA A B C i D to pierwszy singiel promujący nowy album KARABIN.
Do posłuchania tutaj.
 
Victoria+Jean
Wybuchowy, belgijsko - szwedzki duet Victoria+Jean wystąpią 1 kwietnia przed Marią Peszek.
Kochają równie mocno muzykę, jak i siebie nawzajem.  W kwietniu pojawi się ich debiutancki album „Divine Love”, który powstał we współpracy z tak znanymi producentami jak John Parish (PJ Harvey), Ian Caple (Tricky, Tindersticks), Christoffer Berg (Depeche Mode, The Knife), czy Rob Kirwan (U2, The Horrors).
Para dała już wiele koncertów w Europie i obu Amerykach, gdzie prezentowali swoistą mieszankę muzyki i sztuki, wychwalaną w takich tytułach jak „Vice”, „Noisey”, czy „The New York Times”. W recenzji „Spill Magazine” możemy przeczytać, „na żywo Victoria+Jean uderzają w publiczność niczym tsunami. To zespół, którego siłę i moc trzeba zobaczyć na koncercie, aby uwierzyć, że coś takiego jest w ogóle możliwe”.
 
 
WSPÓŁPRACA:
 
 
ZAPRASZAMY
 
KONCERT WYPRZEDANY
 
Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie.
 

 

Data

1 kwietnia 2016

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Maria Peszek

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388