Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Maria Peszek - SOLD OUT

Maria Peszek - SOLD OUT

1 kwietnia 2016, piątek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

1 kwietnia 2016

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Maria Peszek

Gatunek

Rock & Pop
Newsletter
Koncert wyprzedany. W związku z tym nie będzie możliwości zakupu biletów w kasie klubu przed koncertem.
 
TIMETABLE:
19.00 - otwarcie klubu
19.45 - Victoria + Jean
20.30 - Maria Peszek
 
SUPPORT - Victoria+Jean
 
Charyzmatyczna wokalistka Maria Peszek razem ze swoim mistrzowskim zespołem wraca na polskie sceny klubowe i ponownie koncertuje. Wiosenna trasa, w ramach której artystka wystąpi w klubie Stodoła, będzie promowała najnowszy krążek pt. KARABIN.
 
Nowa płyta Marii Peszek zatytułowana KARABIN ukaże się 26 lutego 2016 roku. To kolejny koncept album artystki. Tym razem to jedenaście piosenek o wolności, nienawiści i prawie do bycia innym. Jedenaście piosenek na niespokojne czasy. Radykalnie pacyfistyczne treści przewrotnie zestawione z tytułem.
 
Pisząc te piosenki kilkanaście miesięcy temu nie zdawałam sobie sprawy, że rzeczywistość wyprzedzi to o czym śpiewam i nada tym słowom tak dramatyczny kontekst. Każdy artysta prędzej czy później mierzy się z tematem wolności, tolerancji, prawa do inności i nierozerwalnie wiążącej się z nimi nienawiści. Ale rzeczywistość jest zbyt brutalna a świat bezwzględny, żeby iść na czołgi z kwiatami. Można za to pisać piosenki. O nienawiści przeciw nienawiści. Bo słowa mogą więcej niż naboje. "Karabin" to pacyfistyczna płyta wyrażona militarnymi środkami. Marzyłabym, żeby te piosenki dodawały siły w tych niespokojnych czasach. Żeby dzięki nim ludzie mniej się bali. Bo strach i wolność to wykluczające się słowa.
 
POLSKA A B C i D to pierwszy singiel promujący nowy album KARABIN.
Do posłuchania tutaj.
 
Victoria+Jean
Wybuchowy, belgijsko - szwedzki duet Victoria+Jean wystąpią 1 kwietnia przed Marią Peszek.
Kochają równie mocno muzykę, jak i siebie nawzajem.  W kwietniu pojawi się ich debiutancki album „Divine Love”, który powstał we współpracy z tak znanymi producentami jak John Parish (PJ Harvey), Ian Caple (Tricky, Tindersticks), Christoffer Berg (Depeche Mode, The Knife), czy Rob Kirwan (U2, The Horrors).
Para dała już wiele koncertów w Europie i obu Amerykach, gdzie prezentowali swoistą mieszankę muzyki i sztuki, wychwalaną w takich tytułach jak „Vice”, „Noisey”, czy „The New York Times”. W recenzji „Spill Magazine” możemy przeczytać, „na żywo Victoria+Jean uderzają w publiczność niczym tsunami. To zespół, którego siłę i moc trzeba zobaczyć na koncercie, aby uwierzyć, że coś takiego jest w ogóle możliwe”.
 
 
WSPÓŁPRACA:
 
 
ZAPRASZAMY
 
KONCERT WYPRZEDANY
 
Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie.
 

 

Data

1 kwietnia 2016

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Maria Peszek

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galerie

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388