Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
MELA KOTELUK

MELA KOTELUK

10 listopada 2013, niedziela, , Duża Scena

Data

10 listopada 2013

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

MELA KOTELUK

Gatunek

Rock & Pop
Newsletter

Goście: Łukasz Lach (L.Stadt) oraz Misia Ff

Support: Ms. No One.

10 listopada Stodoła będzie miała przyjemność po raz pierwszy gościć wschodzącą gwiazdę polskiej sceny muzycznej. Na scenie Klubu Stodoła pojawi się wokalistka i autorka tekstów, Mela Koteluk!
Od ubiegłego roku nie przestaje być o niej głośno. Jest laureatką nagród FRYDERYK 2013 w kategoriach Artysta Roku i Debiut Roku, Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego 2012 oraz plebiscytu Gazety Wyborczej "Ale Sztuka". Jej wydana w maju 2012 roku pierwsza płyta Spadochron została okrzyknięta jednym z najlepszych debiutów roku, a utwory ją promujące, Melodia ulotna i Wolna, przez długie tygodnie utrzymywały się na listach przebojów większości rozgłośni radiowych. Muzyka Meli wypada z szufladek, jest poetycko, ale zadziornie, lirycznie i rockowo. Dwanaście autorskich kompozycji z pogranicza popu i brzmień alternatywnych, łobuzersko puszczających oko do eklektycznych konwencji, w połączeniu z magią tekstów autorstwa Meli, wprowadza na scenę polskiej muzyki rozrywkowej powiew świeżości. W czasie jesiennej trasy koncertowej promującej wydany album w 2012 roku, Mela za każdym fanem gromadziła pełne sale fanów i same pozytywne recenzje.
Na początku 2013 roku Mela Koteluk nagrała wraz z Czesławem Mozilem utwór Pieśń o szczęściu, promujący film pod tytułem Baczyński. Jest też inicjatorką akcji Nie bądź dźwiękoszczelny, mającej na celu promowanie muzyki na żywo.

Bilety w cenie: 38 pln - przedsprzedaż oraz 45 pln w dniu koncertu do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10);
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl
 

Data

10 listopada 2013

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

MELA KOTELUK

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388