Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
MIKOLAS JOSEF
ZMIANA TERMINU

MIKOLAS JOSEF

15 kwietnia 2020, środa, Klub Stodoła, Open Stage

Data

15 kwietnia 2020
Otwarcie drzwi: 18:00
Kowalski: 19:00
Mikolas Josef: 20:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Open Stage

Bilety

300.00 PLN Meet & Greet VIP
150.00 PLN Meet & Greet
70.00 PLN Miejsce stojące

Gdzie kupić

Kasa Klubu Stodoła
Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizatorzy

NOWA SCENA

Artyści na koncercie

Mikolas Josef
Kowalski (support)
Karta podarunkowa
Otwarcie drzwi: 18:00
Kowalski: 19:00
Mikolas Josef: 20:00

Decyzją organizatora, agencji NOWA SCENA, w związku z sytuacją w kraju, koncert Mikolasa Josefa, zaplanowany na 15 kwietnia 2020, odbędzie się w innym terminie. Organizator pracuje nad nową datą wydarzenia. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność! Ewentualnych zwrotów wejściówek będzie można dokonać w miejscach ich zakupu. O terminie przyjmowania zwrotów biletów poinformujemy wraz z ogłoszeniem nowej daty wydarzenia. Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

15 kwietnia w Klubie Stodoła wystąpi Mikolas Josef, czeski piosenkarz, autor tekstów, gitarzysta, były model oraz reprezentant Czech w 63. Konkursie Piosenki Eurowizji. Wydarzenie odbędzie się na Open Stage.

Mikolas Josef sam zbudował własną karierę. Rozwinął niesamowite umiejętności pisania piosenek, produkcji muzycznej, reżyserowania teledysków i choreografii, aż w końcu stał się absolutnym artystą.

Osiągnął najlepszy wynik w historii swojego kraju podczas konkursu Eurowizji 2018 zdobywając 6. pozycję w Portugalii w 2018 roku.

W Polsce stał się znany dzięki dwóm nowym hitom Acapella i Colorado.

Szczegółowe informacje o Mikolasie:

Mikolas Josef, urodzony 4.10.1995, jest złotym absolwentem londyńskiej Akademii Muzyki i Sztuki Dramatycznej. Karierę rozpoczął na ulicy, aby sfinansować swoje wczesne projekty w 2014 roku.

Utrzymywał się z modelingu z dużym doświadczeniem na wybiegu i fotografowania dla znanych marek modowych, takich jak Diesel, Replay i Prada. Jednak wkrótce potem zrezygnował z kariery modela. 

Po doświadczeniu z modelingiem Mikolas żył z improwizowania w dużych europejskich miastach, między innymi w Oslo, Zurychu, Hamburgu i Wiedniu, tymczasem pracował w budownictwie, sprzątał biura i studiował.

W 2015 r. Zadebiutował hitem „Hans Bloody”, który nagrał na własny koszt. W 2016 r. Wydano następnie dwa inne single: „Free”, który był pierwszą autoryzowaną piosenką dodaną do radiostacji, gdzie zajął czwarte miejsce pod względem najczęściej odtwarzanych utworów oraz „Believe”.

W 2018 roku wydał kolejną piosenkę zatytułowaną „Me Gusta”, która do dziś ma 10,5 miliona wyświetleń. W 2019 roku wydał funkowy popowy utwór „Abu Dhabi”, a następnie swój letni singiel „Acapella”, który zyskał milion odsłon 24 godziny po wydaniu.

Mikolas wyprzedał swój pierwszy koncert w 2019 roku i zszokował lokalną publiczność, wyprzedając klub na 4.000 miejsc. Jego niekonwencjonalne podejście do mieszania 20 tancerzy z południowoafrykańskimi wokalistami przyniosło świetną odpowiedź.

Letni singiel „Acapella” z 2019 roku trafił prawie do wszystkich czeskich i polskich radiostacji i stał się najczęściej odtwarzaną i słuchaną piosenką w Czechach, drugą na listach przebojów w Polsce i pierwszą na Shazam w Polsce.

Mikolas Josef stał się członkiem listy Forbes 30under30 w 2019 r., zaraz po tym, jak został nazwany jednym z najbardziej inspirujących Czechów 2018 r. Przez ten sam magazyn, również Mikolas jest na najnowszej okładce Elle Man Czech Republic.

Dzięki innym udanym singlom pozyskał miliony fanów na całym świecie, a coraz więcej zagranicznych producentów oferuje mu współpracę.

Organizator: NOWA SCENA

 

Bilety:

70 zł  - miejsce stojące 

150 zł – Meet & Greet (miejsce stojące + spotkanie po koncercie) 

300 zł – Meet & Greet VIP (miejsce stojące + udział w próbie + spotkanie po koncercie)

 

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Data

15 kwietnia 2020, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Open Stage

Bilety

300.00 PLN Meet & Greet VIP
150.00 PLN Meet & Greet
70.00 PLN Miejsce stojące

Gdzie kupić

Kasa Klubu Stodoła
Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizatorzy

NOWA SCENA

Artyści na koncercie

Mikolas Josef
Kowalski (support)
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31