Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
MOLESTA x ELDO x PARIAS | DVD REC.

MOLESTA x ELDO x PARIAS | DVD REC.

12 maja 2012, sobota, , Duża Scena

Data

12 maja 2012

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła
Karta podarunkowa

12 maja odbędzie się w Stodole jedno z największych koncertowych wydarzeń tegorocznej wiosny. Na jednej scenie zagrają Molesta Ewenement, Eldo oraz Projekt Parias. Każdy ze składów/artystów wystąpi z oddzielnym godzinnym koncertem. Z uwagi na fakt, że całe wydarzenie zostanie zarejestrowane na potrzeby "koncertowego"DVD, organizatorzy przygotowali na ten wieczór wyjątkową oprawę scenograficzną i multimedialną. To nie będzie zwykła hiphopowa impreza - rozmach całego przedsięwzięcia wprowadzi nową jakość do stołecznej choreografii scenicznej.

Oprócz gwiazd wieczoru na scenie pojawią się także Daniel Drumz, DJ Def oraz DJ B, którzy zaserwują publiczności sytą dawkę świeżych rapowych brzmień i około-hiphopowej elektroniki. Dopełnieniem koncertowej części widowiska będzie specjalny showcase DJ'a B i funky-drummera Jarka Kulika, czyli kolektywu Beatkickers. W rolę mistrza ceremonii wcieli się reprezentujący barwy Alkopoligamia.com - Łukasz Stasiak.

Zapraszamy do śledzenia koncertowych przygotowań na facebookowym fanpage'u Rap History Warsaw oraz fanpage'ach występujących artystów!

Wstęp bez ograniczeń wiekowych!

Data

12 maja 2012, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31