Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
MOTHER MOTHER
SOLD OUT

MOTHER MOTHER

26 marca 2024, wtorek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

26 marca 2024

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation

Artyści na koncercie

MOTHER MOTHER

Gatunek

Indie rock
Newsletter

MOTHER MOTHER

ZESPÓŁ OGŁASZA EUROPEJSKĄ TRASĘ

Nowy singiel “To My Heart” już dostępny! 

26.03.2024 – WARSZAWA – Klub Stodoła

 

Zdobywcy platynowego certyfikatu, alt-popowi rockowcy Mother Mother, ogłosili dziś plany rozbudowanej trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii i Europie w 2024 roku. 30-dniowa trasa koncertowa, która ma rozpocząć się 17 lutego 2024 roku w Sheffield w Wielkiej Brytanii, to najbardziej ambitna trasa zespołu do tej pory, z przystankami w 17 krajach i nocą w kultowej londyńskiej OVO Wembley Arena w Londynie. Bilety dostępne w przedsprzedaży Mother Mother od poniedziałku 18 września od godziny 9:00 czasu lokalnego, a w ogólnej sprzedaży od piątku 22 września od godziny 9:00 na livenation.pl.

Ogłoszono również wydanie nowego singla "To My Heart", podnoszącego na duchu utworu, który zabiera słuchaczy w introspektywną podróż, nawiązującą do ich wczesnego katalogu. Trasa koncertowa i premiera utworu są następstwem ostatnich pełnych sukcesów występów zespołu na festiwalach dla dziesiątek tysięcy fanów, z przystankami na niektórych z najbardziej wpływowych wydarzeń na świecie; Reading i Leeds; Lollapalooza Berlin, Chile, Argentyna i Brazylia; Corona Capital w Meksyku; Pukkelpop Belgia; Frequency Festival w Austrii; i Lowlands w Holandii.

O nowym utworze Ryan Guldemond, główny wokalista-gitarzysta i autor tekstów, mówi: "To My Heart" to piosenka o wędrówce przez zdradziecki wewnętrzny krajobraz przechowywanej traumy cielesnej, aby bezpiecznie dotrzeć do domu w przestrzeni serca. To temat, który odzwierciedla stare porzekadło: "Jedynym wyjściem jest przejście". Ta koncepcja jest nam bardzo bliska i często do niej wracamy, aby stać się pełniejszymi  i w idealnym przypadku zapewnić słuchaczom wsparcie, jeśli znajdą się na podobnej, często kamienistej ścieżce z powrotem do otwartego serca. Muzycznie jest to bardzo klasyczne Mother Mother, z gitarą akustyczną i harmoniami trio prowadzącymi drogę - powtarzająca się estetyka na nowym albumie.

O ZESPOLE:

Zespół Mother Mother złożony z Ryana Guldemonda (wokal, gitara), Molly Guldemond (wokal, klawisze), Jasmin Parkin (wokal, klawisze), Ali Siadat (perkusja) i Mike'a Younga (bas) jest najbardziej znany ze swojej głębokiej więzi z fanami i z dostarczania stadionowej energii podczas występów na żywo, niezależnie od sceny. Śpiewając o wyobcowaniu i ogromnej tęsknocie za akceptacją siebie i społeczeństwa, misją zespołu jest bycie domem dla dusz, które czują, że nigdzie indziej nie pasują. 

Mother Mother zostali niedawno katapultowani w nową stratosferę powszechnego sukcesu po wydaniu ich uznanego przez krytyków albumu studyjnego INSIDE. Ich wybuchowa kontynuacja "Hayloft", "Hayloft II", połączyła fanów na całym świecie i uzyskała certyfikat Gold w USA i zbliża się do Platyny w ich rodzinnej Kanadzie. Seria hitów radiowych nr 1 w Kanadzie, 6 miliardów streamów na całym świecie i wielokrotne występy na listach przebojów Billboard ugruntowują ich nowo odkryty globalny sukces. 

Kwintet spędził większość ubiegłego roku w trasie koncertowej po całym świecie, grając dla wyprzedanej publiczności w teatrach i na stadionach, z wieloma wyprzedanymi trasami koncertowymi w Europie, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii i Stanach Zjednoczonych, a także na poprzednich i nadchodzących festiwalach Reading + Leeds, Lollapalooza w Argentynie, Brazylii, Chile i Berlinie, Corona Capital w Meksyku, Pukkelpop w Belgii, Frequency Festival w Austrii, Lowlands w Holandii i nie tylko.

 

 

Data

26 marca 2024

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation

Artyści na koncercie

MOTHER MOTHER

Gatunek

Indie rock
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388