Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
MROZU - centralne otrzęsiny świeżaków

MROZU - centralne otrzęsiny świeżaków

15 października 2016, sobota, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

15 października 2016

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Politechnika Warszawska
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Mrozu
Newsletter

TIMETABLE:
19:30 otwarcie klubu
20:00 rozpoczęcie imprezy
22:00 koncert MROZU

Najważniejsza i najbardziej wyczekiwana impreza wszystkich Studentów I roku Politechniki Warszawskiej i nie tylko! Już 15 października (sobota) w klubie Stodoła odbędzie się najlepsza otrzęsinowa impreza w Warszawie.
COŚ, czyli Centralne Otrzęsiny Świeżaków to wydarzenie przede wszystkim dla Studentów I roku. Ale zapraszamy wszystkich bez wyjątku, gdyż zapowiada się naprawdę mega wieczór!
Zapewnimy Wam wiele atrakcji m.in.:
* tor otrzęsinowy (do wygrania atrakcyjne nagrody, w tym koszulki COŚ)
* animacje w tłumie
* znakomita zabawa o którą zadba Nasz DJ: Odnaleziony w 119, a także główny punkt wieczoru…specjalnie dla Was koncert zagra MROZU !!!

Ale to nadal nie wszystko! Organizatorzy zadbają o to abyście tego wieczoru poczuli prawdziwy studencki klimat. Nie czekajcie, zbierajcie znajomych i kupujcie bilety na to COŚ! Koniecznie obserwujcie uważnie fanpage COŚ, wypatrujcie konkursów i zdobywajcie fantastyczne nagrody! https://www.facebook.com/cospw

Widzimy się w Stodole i pamiętajcie, niech COŚ będzie z Wami!
Otrzęsiny są ostatnią imprezą z cyklu "Orientuj się". Pierwszą jest Integracyjne Kino pod Chmurką, a drugą Piknik SSPW. Zachęcamy do uczestnictwa we wszystkich imprezach. Będąc na nich zdobywacie pieczątki, dzięki nim bierzecie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!

MROZU
Wokalista, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów...
Muzyka tworzona przez Mroza to atrakcyjna mieszanka popu, r’n’b i nowych brzmień. W 2009 nagrał debiutancką płytę „Miliony Monet”, której tytułowy singiel podbił listy przebojów największych stacji radiowych w Polsce. Rok później na rynku pojawiła się kolejna jego płyta „Vabank” – z piosenkami „Wait Up” i „Globalnie”, która także przyniosła mu szereg nominacji.
W 2014 roku Mrozu pokazał się jako ukształtowany artysta, który płytą „Rollercoaster” udowodnił, że wciąż ma talent do pisania chwytliwych piosenek. Płyta ta, to świetnie brzmiąca eklektyczna kompilacja, pełna różnego rodzaju emocjonalnych zwrotów akcji, także dla bardziej wymagającego słuchacza. Na albumie pojawia się dużo energetycznych utworów, idealnie sprawdzających się na imprezach i koncertach, znajdziemy na nim również piosenki bardziej refleksyjne. Wyraźnie wyczuwalna jest inspiracja dobrymi starymi brzmieniami r'n'b w stylu motown, usłyszymy także bardziej współczesne, zahaczające o klimat brytyjski produkcje, które okraszone zostały żywymi instrumentami. Wsparcie zespołu Mroza jest znakomicie wyczuwalne w nagraniach, co zdecydowanie uwydatni się czasie trasy koncertowej. "Rollercoaster" to album, przełomowy w karierze Mroza, płyta spotkała się z pozytywnym przyjęciem fanów jak również krytyków co nie często idzie w parze. Pochodzą z niej takie hity jak: „Rollercoaster, „1000 metrów nad ziemią, „Jak nie my to kto, „ Poza Logiką” czy wykonany wspólnie z chórem Sound n' Grace „Nic do stracenia”. Artysta, zdobył tez liczne nagrody, m.in. Eska Music Awards w kategorii Artysta roku i Video Roku. A album „ Rollercoaster” uzyskał status platynowej płyty.
Obecnie Mrozu pracuje nad nowym albumem, którego premiera przewidziana jest na jesień 2016.

Bilety:
15 pln – studenci pierwszego roku PW
20 pln - pozostali studenci PW
40 pln – reszta świata

Bilety dostępne od 23 sierpnia, od godziny 11:00 w kasie klubu Stodoła (ul. Batorego 10)
www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl
od 1.10 również w każdym WRS PW oraz niektórych akademikach.

 

Data

15 października 2016

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Politechnika Warszawska
Klub Stodoła

Artyści na koncercie

Mrozu
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388