Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Muzyczne Spotkania Antyradia – DZIWNA WIOSNA
WSTĘP DARMOWY

Muzyczne Spotkania Antyradia – DZIWNA WIOSNA

27 października 2021, środa, Klub Stodoła

Data

27 października 2021

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Organizatorzy

Klub Stodoła
Karta podarunkowa

Muzyczne spotkania Antyradia to cykl imprez, podczas których dyrektor muzyczny Antyradia Marcin Bąkiewicz rozmawia z zaproszonymi, polskimi muzykami rockowymi i prezentuje ich twórczość. Spotkania odbywają się w kultowym, warszawskim klubie Stodoła.

Dodatkową atrakcją dla fanów jest możliwość spotkania się oko w oko ze swoimi idolami, otrzymania autografu czy zrobienia sobie zdjęcia. 

 

Wstęp na spotkania jest wolny. 

 

Patronat nad cyklem objęło Antyradio, partnerem cyklu jest Zaiks.

 

Zapraszamy na spotkanie z zespołem Dziwna Wiosna, które odbędzie się 27 października o godzinie 19.00.

 

 

O zespole:

Wystarczyło wypuścić trzy piosenki z ich debiutanckiej płyty, żeby Dziwna Wiosna została okrzyknięta nadzieją polskiego rocka, Christiną Aguillerą grunge i Wilkami death metalu.

Dziwna Wiosna to warszawskie trio grające brudne i piękne rockowe piosenki. Gitarzysta i wokalista Dawid Karpiuk, perkusista Łukasz Moskal (Brodka, Sister Wood i jeszcze pół Polski) i basista Wojtek Traczyk (Maria Peszek, Gaba Kulka i jeszcze sto pięćdziesiąt jazzowych składów, bo Wojtek najbardziej lubi jazz) zaczęli grać razem w 2018 roku jako Superhuman Like Brando. Nagrali jedną płytę, która była tak dobra, że nikt o niej nie usłyszał. Wiosną 2020 roku, kiedy pandemia zamknęła miliardy ludzi w domach i pogrzebała stary świat, postanowili zacząć od nowa. Tak powstała Dziwna Wiosna. Zaczęli od „Niepewności”, wydanej w sierpniu 2020 piosenki, która jest historią o miłości, z walącym się światem w tle. Potem był jeszcze niepokojący „Sen”, przebojowe „Stracone” i „Odejdź”. Wszystkie te numery hulały w radiach jak szalone.

Teraz Dziwna Wiosna startuje z debiutanckim albumem, który już zmiótł ich z planszy. Może zmiecie i was. Miłość, tęsknota, ucieczki, pęknięcia, nadzieje, magiczne substancje i trochę fuzza. Przepis prosty jak dwa plus dwa jest trzy, ale z jakiegoś powodu od dawna nikt w Polsce tak nie grał.

Nadeszła Dziwna Wiosna.

Skład zespołu

Dawid Karpiuk – wokal, gitara
Łukasz Moskal – perkusja
Wojtek Traczyk - bass

 

 

Data

27 października 2021

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Organizatorzy

Klub Stodoła
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388