Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
NICK MURPHY - SOLD OUT

NICK MURPHY - SOLD OUT

13 października 2019, niedziela, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

13 października 2019

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation

Artyści na koncercie


Nick Murphy

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa
TIMETABLE: 
18:30 - otwarcie drzwi
20:00 - Cleopold 
21:00 - Nick Murphy (fka Chet Faker)
 
Agencja Live Nation zaprasza na koncert Nicka Murphy’ego (fka Chet Faker)! Australijczyk wystąpi 13 października w warszawskiej Stodole.
Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 15 marca o godzinie 10:00.
 
Nick Murphy wraca do Wielkiej Brytanii i Europy w październiku tego roku, aby promować swój nowy album – „Run Fast Sleep Naked”. Płyta ukaże sie 26 kwietnia, a 4 marca poznaliśmy pierwszy singiel – „Sanity”. 
Aby przygotować swój drugi album, Nick Murphy spędził 4 lata podróżując po świecie wraz z mikrofonem w walizce, nagrywając partie wokalne w miejscach, które najbardziej go zainspirowały. W tym czasie, pochodzący z Melbourne wokalista, producent i multiinstrumentalista, znany wcześniej jako Chet Faker, zanurzył się w głębokiej autoanalizie. „Run Fast Sleep Naked” to płyta, w której Nick nieustannie szuka i zadaje pytania. 
Najnowszy album to następca dobrze przyjętych wydawnictw „Missing Link” (EP wydana w 2017 roku, już jako Nick Murphy) i „Built on Glass” – pierwszej długogrającej płyty wydanej w 2014 jako Chet Faker. Mimo że wokale na „Run Fast Sleep Naked” były nagrywane w różnych miejscach na świecie, w tym w salonie babci Nicka, w studiu w Tokio, na wakacjach spędzonych z rodziną w Nowej Zelandii czy w swoim mieszkaniu w Nowym Jorku – muzyka była w większości nagrana w Figure 8 w Brooklynie. Aby nadać ostateczny kształt, Murphy zaangażował 20 muzyków sesyjnych i orkiestrę, osadzając każdą piosenkę w nieoczekiwanych teksturach i szalenie zróżnicowanych tonach. 
Nick Murphy nawiązał współpracę z fundacją PLUS 1, w związku z czym, 5 zł z każdego sprzedanego biletu przeznaczone jest dla organizacji zapewniających godność i równość społecznościom, które tego potrzebują. 
Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX. 
 
 
Data: 2019-10-13 (niedziela)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Stodoła
Godziny: wejście - 18:30 // start koncertu - 20:00
 
KONCERT WYPRZEDANY
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.
 
 

Data

13 października 2019

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation

Artyści na koncercie


Nick Murphy

Gatunek

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galerie

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388