Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Olivia Anna LiVKi - OPEN STAGE

Olivia Anna LiVKi - OPEN STAGE

28 maja 2015, czwartek, Klub Stodoła, Open Stage

Data

28 maja 2015

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Open Stage

Organizatorzy

Agencja
Karta podarunkowa

START KONCERTU: 20:00

Olivia Anna LiVKi  berlińska artystka polskiego pochodzenia. To basistka,kompozytorka, autorka tekstów,producentka i filmowiec. Urodziła się w Polsce ale dzieciństwo i młodość spędziła w Niemczech.  Karierę muzyczną rozpoczęla występujac  w Berlinie i Nowym Jorku, dlatego bliżej jej do nowojorskich i berlińskich młodych twórców, niż rodzimych artystów . Od wydania debiutanckiego albumu  ” The Name Of This Girl Is” minęły 3 lata. Teraz  powraca jeszcze silniejsza i dojrzalsza, zabawna, prowokacyjna i mocno polityzująca aktywistka popu. Tytuł drugiej płyty Olivii Anny Livki jest nawiązaniem do filmu "Dr Strangelove". "STRANGELIVV"   jak mówi sama artystka, "to strzał w serce aktualnej kultury i burzliwej sytuacji politycznej, ironizujący bezlitośnie kryzys męskości, dyktatorów i ekstremistów". Przy okazji oddaje hołd tradycji politycznej muzyki pop. "STRANGELIVV" ukaże się 11 maja 2015 nakładem Warner Music Poland.
LiVKi nie obchodzą  muzyczne trendy, nie używa wymyślnych efektów elektronicznych a  jedynie semplów perkusji,instrumentów klawiszowych i nagranych przez siebie amazońskich chorów.Najważniejsza na scenie jest ona sama ze swoją grą na basie i wokalem który może kojarzyć się z dokonaniami Patti Smith i Kate Bush. Szalona energia i dobra zabawa nie opuszcza jej ani na moment podczas  ponad godzinnego koncertu. Ma za sobą występy w Czechach, Berlinie, Nowym Yorku, Londynie i Japonii. W Polsce wystąpiła na katowickim OFFie, Coke Live Music Festivalu i jako support Lenny´ego Kravitza na warszawskim Torwarze a jej koncert w Chorzowie otrzymał miano najlepszego koncertu  2013 roku. W pazdzierniku  wydała w USA swój pierwszy singiel Dark Blonde Rises, we wspólpracy z producentem Sterlingiem Fox´em (Lana Del Rey, Avicii, Madonna),  którym nie tylko wzbudziła duże zainteresowanie amerykańskich i brytyjskich blogerów ale zainspirowała  twórców  na całym swiecie.
Dokończenie drugiego albumu zawdzięcza swoim fanom oraz portalowi Nowa Warszawa, którzy wsparli ja na drodze crowdfundingu i to im zamierza szczególnie  podziękowac  w czasie swojego  koncertu promocyjnego w Stodole - gdzie wystąpi  ze wspaniałymi muzykami : perkusistą Robertem Raszem ( Gaba Kulka I Mela Koteluk) i gitarzystą Piotrkiem Aleksandrowiczem.
 

Bilety: 30PLN
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl

Data

28 maja 2015, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Open Stage

Organizatorzy

Agencja
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31