Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
OMNIA

OMNIA

27 września 2014, sobota, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

27 września 2014

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Agencja
Karta podarunkowa

18:00 - Wejście
19:00-20:30 Żywiołak
21:15 Omnia

! Po raz PIERWSZY w Polsce !
! Pierwszy koncert trasy promującej nową płytę - EARTH WARRIOR !

OMNIA - zespół, bez którego nie byłoby paganfolku. Wraz ze swoją muzyką odwiedzali różne kraje i kontynenty. Poznali wielu niezwykłych ludzi i wiele niezwykłych kultur. W tym roku zapragnęli odwiedzić nasz kraj i poznać naszą kulturę.
OMNIA to zespół, którego nie trzeba przedstawiać. Ich muzyka to wymykające się wszelkim opisom połączenie nowoczesności i tradycji. To utrzymane w rytmach folku utwory grane na wyjątkowych, ręcznie wykonanych instrumentach. To w końcu niesamowite show, przeplatane jedynym w swoim rodzaju humorem i pełne zaskakujących zwrotów akcji. OMNIĘ trzeba samemu zobaczyć, usłyszeć i przeżyć. Dopiero wtedy w pełni zrozumie się, dlaczego OMNIA to OMNIA, czyli po prostu – WSZYSTKO.


Żywiołak - zespół będący od kilku lat symbolem odrodzenia polskiej sceny folkowej, mający na swoim koncie występy m.in. na Opener Festival czy Przystanek Woodstock. Tworzony przez muzyków pełnych pasji, grających tak, że nogi same aż rwą się do tańca. Nazwa „Żywiołak” doskonale oddaje jego istotę.  Żywiołak to po prostu żywioł, energia życiowa w każdej nucie i każdym ruchu. To muzyka ponadczasowa, tworzona z wykorzystaniem instrumentów ludowych i dawnych.

Koncert OMNI i Żywiołaka to niezwykłe i unikalne połącznie najlepszych tradycji europejskiej sceny folkowej w ramach jednego wydarzenia, stanowiącego część jednego z największych międzynarodowych festiwali roku kolbergowskiego - OSKAR KOLBERG'S FOLK LORE FESTIVAL.

Więcej informacji na temat festiwalu można znaleźć na stronie http://kolbergfestival.pl/
Oraz na stronie Facebookowej: https://www.fb.com/KolbergsFolkLoreFestival

Data

27 września 2014, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Agencja
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31