Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
ONYX & SLUMS ATTACK

ONYX & SLUMS ATTACK

23 marca 2013, sobota, , Duża Scena

Data

23 marca 2013

Miejsce

Scena

Duża Scena

Gatunek

Hip - Hop & RnB
Newsletter

19.00 - 20.30 DJ Rink
20.30 - 21:00 RPK DDK / Miejski Styl
21:30 - 22.00 Kobra X Bezczel
22:00-23:00 Slums Attack
23:00 -00.00 ONYX

Nowojorski skład Onyx oraz poznański Slums Attack zagrają razem podczas koncertu w stolicy naszego kraju, a dokładniej w klubie Stodoła. Koncert odbędzie się w sobotę 23 marca a oprócz głównych gwiazd wieczoru na scenie pojawią się także: Kobra X Bezczel, RPK/Miejski Sort, Gandzior oraz Dvj Rink.

Marcowy koncert w warszawskim klubie Stodoła (ul. Batorego 10) jak zapowiadają organizatorzy będzie jedyną okazją w tym roku do zobaczenia na żywo ekipy Onyx w naszym kraju. Sticky Fingaz oraz Fredro Starr czyli artyści pochodzący z nowojorskiej dzielnicy Queens na scenie rapowej jako Onyx są obecni od ponad dwudziestu lat. Legendarny skład swoją działalność rozpoczął bowiem w 1989. Wszystko zaczęło się od singla  „Ah, and We Do It Like This”, a pierwszy album „Bacdafucup”  ujrzał światło dzienne w 1993 roku. Na tym krążku znajduję się także kawałek „Slam” który można śmiało stwierdzić stał się wizytówką składu i jest do dzisiaj najbardziej znanym numerem Onyxu. Na koncie raperów jest jeszcze sześć krążków a także współpraca z Peją i Decksem. Mowa tutaj oczywiście o gościnnym udziale nowojorczyków na najnowszym albumie Slums Attack – „Całkiem Nowe Oblicze 2”.

Polsko amerykańska współpraca zaowocowała nagraniem numeru „Colabo” (na którym gościnnie również Tewu) który jest jednym z 19 numerów na płycie CNO2. Album ten jest obecnie promowany w kraju i za granicą. Na płycie oprócz Onyxu z zagranicznych gości pojawili się także Masta Ace oraz DeFuckTo, Azyl, Sniper, Clementino, R-MC, Loo-MC, Shazaam i Hijack którzy wystąpili w kawałki „Radio Wolna Europa”. Po za raperami spoza Polski, Peja oraz Decks zaprosili także naszych rodzimych artystów (Pezet, Śliwa, Glaca, Kroolik Underwood czy Trzeci Wymiar) którzy mają pojawić się na scenie podczas warszawskiego koncertu.

Peja, któremu na scenie towarzyszyć będzie jak zwykle Gandzior oraz Dj Decks jest obecnie w bardzo dobrej koncertowej formie do czego zresztą zdążył już przyzwyczaić słuchaczy rapu i nie tylko. Podkreślić  trzeba również że dzięki Ryśkowi, skład Onyx pojawił się w maju 2011 roku w Poznaniu na imprezie Terrorym Fever. Będzie to zatem drugie wspólne granie tych zasłużonych i jakże szanowanym w środowisku rapowym artystów.

Bilety w cenie 45 zł (do 28.02.), 60 (do 23.03.) oraz 70 zł w dniu koncertu do nabycia za pośrednictwem www.hip-hop.pl oraz w stacjonarnie w: sieć salonów EMPiK, Media Markt oraz w Hemp Shopie (ul, Dąbrowskiego 5a, Warszawa).


Materiały organizatorów/Marcin Krupiński
 

Data

23 marca 2013

Miejsce

Scena

Duża Scena

Gatunek

Hip - Hop & RnB
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388