Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
ORÉ (FR) | SUPPORTED BY LIVEUROPE

ORÉ (FR) | SUPPORTED BY LIVEUROPE

16 grudnia 2023, sobota, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

16 grudnia 2023

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła
Liveurope
Newsletter

Już 16 grudnia, tuż przed koncertem Darii ze Śląska, wystąpi francuska artystka ORÉ! Koncert jest realizowany przy współpracy z platformą Liveurope!

Oré pojawiła się na horyzoncie w 2019 roku z rozświetlonym plecakiem, swoimi pierwszymi piosenkami (dzięki którym dostała się do Les iNOUïS du Printemps de Bourges i selekcji FAIR) oraz ambitnymi teledyskami wyreżyserowanymi przez La Sale Affaire. Obecnie, całkowicie niezależna Oré powraca w 2023 roku z obszerną drugą EP-ką. Po rozpoczęciu od mocnych utworów poszła w innym kierunku i sięgnęła do swojej delikatnej natury, tworząc z nią sojusz. Ta konieczna konfrontacja z rzeczywistością całkiem dobrze podsumowuje zamierzenia tej płyty: Oré znajduje się w punkcie zwrotnym i dzieli się swoją miłością do francuskiej piosenki.

-----
Bądź na bieżąco:

WWW | FACEBOOK | INSTAGRAM | YOUTUBE | SPOTIFY

-----

Koncert organizowany we współpracy z platformą Liveurope, inicjatywą, której celem jest wspieranie miejsc koncertowych w promowaniu twórczości początkujących europejskich artystów.

Platforma stanowi znak jakości, przyznawany klubom muzycznym zaangażowanym w promocję europejskiej różnorodności muzycznej. Celem Liveurope jest usprawnienie organizacji występów młodych europejskich artystów na całym kontynencie oraz pomoc im w dotarciu do nowych, zagranicznych odbiorców. Założona w 2014 roku platforma Liveurope jest pierwszą tego rodzaju inicjatywą w Europie.

Liveurope to projekt współfinansowany przez program "Kreatywna Europa" oraz projekty takie, jak Above 55° (wspierany przez Fundusz Kultury Nordyckiej) oraz Soundcat (Instytut Ramona Llulla), w celu zwiększenia możliwości koncertowania wśród początkujących europejskich artystów.

Data

16 grudnia 2023

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła
Liveurope
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388