Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Overload, Steel Habbit, Kapitan Bongo, Hold Your Innards i Deyacoda (klub Mechanik)

Overload, Steel Habbit, Kapitan Bongo, Hold Your Innards i Deyacoda (klub Mechanik)

10 maja 2013, piątek, , Duża Scena

Data

10 maja 2013

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik
Karta podarunkowa

Już 10 maja odbędzie się koncert promujący nową płytę Overload!
Zespół z tej okazji zaprosił na koncert kilka kapel. I tak zagrają dla nas: Steel Habbit. Kapitan Bongo, Hold Your Innards oraz DEYACODA!

Wejście: 18:30
Start koncertów: 19:00
Bilety: 10zł do nabycia przed wejściem

OVERLOAD
jest kapelą powstałą pod koniec 2010 roku z inicjatywy Gustawa Więckowskiego i Marcina Ścierańskiego zafascynowanych muzyką takich zespołów jak Black Label Society, Pantera, Hellyeah czy także Slipknot, Disturbed, Kyuss. Niedługo później dołączył do nich basista Piotr Mańkowski w którego grze słychać wpływy takich kapel jak Trivium, Pantera, Lamb of God czy Metallica. Całości składu dopełnia Alan Parsons zafascynowany takimi amerykańskimi klasykami jak Pantera czy Slayer.
Razem zabrali się do tworzenia Metalowej mieszanki swojej muzyki stawiając przede wszystkim na chwytliwość riffów, moc w brzmieniu i uczucie w całej grze. W roku 2011 zespół nagrał i wydał Epkę z trzema utworami. Dotychczas zagrali prawie 50 koncertów i grali z takimi z zespołami jak Scream Maker ,Rusted Brain, Unborn Suffer, HETMAN, Arshenic, Empire, Ametria, Obscure Sphinx czy Testor.
www.facebook.com/pages/Overload/125890097472336?fref=ts

DEYACODA

Zespół Deyacoda powstał w 2006 roku, z inicjatywy Krzysztofa Rusteckiego (eks Testor).
W 2007 roku w internecie ukazała się pierwsza płyta zatytułowana "Mechanism". Materiał ten później trafił na szeroki rynek także za sprawą czasopisma CD-Action i do dziś zbiera bardzo pozytywne recenzje. W 2008 roku Deyacoda otrzymała propozycję nagrania singla inspirowanego jedną z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie – czyli „Assassin's Creed". I tak w lutym 2008 roku powstał utwór promujący tę grę na polskim rynku.
Od momentu powstania zespół przeszedł kilka zmian personalnych, a obecny skład wyklarował się (po długich castingach na drugiego gitarzystę) w grudniu 2011 roku.
Deyacoda zagrała wiele koncertów, również jako finalista na festiwalach, takich jak: (M)Rock Festiwal, R’n’R Festival czy AntyFest (finał 2010).
3.09.12 ukazała się epka z czterema utworami.
Debiutancka płyta ukazała się 15.04.2013. Materiał promuje singiel "Unbroken" do którego powstał również teledysk.
www.facebook.com/Deyacoda

STEEL HABBIT
Zespół powstał Zimą 2010 r. z inicjatywy perkusisty – Dariusza Karpińskiego, oraz gitarzystów Mariusza Marszałka i Macieja Bączka. Znudzeni dotychczasowymi dokonaniami postanowili wspólnie stworzyć coś nowego. Po krótkich poszukiwaniach reszty składu do zespołu dołączyli basista – Marcin Moneta oraz wokalista – Łukasz Podgórski. W tym składzie nastawili się na tworzenie czegoś innego niż dotychczas grali, nietuzinkowego, fuzję kilku nurtów metalu z naciskiem na heavy/thrash. Jesienią 2012 r. zespół pożegnał się z basistą Marcinem a do kapeli dołączył Maciej "Solo" Solnicki.
Obecnie zespół nagrywa swój debiutancki album "Eyes from the mirror".
www.facebook.com/steelhabit?fref=ts

KAPITAN BONGO
Kapitan Bongo pochodzi z Kongo; narodził się w okolicach Roku Pańskiego 2011 z inicjatywy trzech dzielnych gastronautów i od tej pory wytrwale przemierza Bongosferę szerząc stonerową myśl i ładną zabawę.
https://www.facebook.com/kapitanbongo/info

HOLD YOUR INNARDS
Zespół powstał pod koniec września 2011 roku i od tamtej pory zaszyci w sali prób ćwiczyliśmy i komponowaliśmy. Nasza praca zaowocowała ciekawymi kompozycjami, a z pewnością uzyskaliśmy mocne, niskie i zapodające sporo energii brzmienie.
https://www.facebook.com/HoldYourInnards?fref=ts

KLUB MECHANIK
ul. Narbutta 87,
02-525 Warszawa
(obok Gmachu Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej)

http://www.facebook.com/klubmechanik

Data

10 maja 2013, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31