Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
POSTMODERN JUKEBOX (GDAŃSK)

POSTMODERN JUKEBOX (GDAŃSK)

22 maja 2016, niedziela, Gdańsk, STARY MANEŻ, Główna

Data

22 maja 2016

Miejsce

STARY MANEŻ, Gdańsk

Scena

Główna

Organizatorzy

STARY MANEŻ

Artyści na koncercie

SCOTT BRADLEE & POSTMODERN JUKEBOX
Newsletter

TIMETABLE:

18.00 - otwarcie sali
19.15 - rozpoczęcie koncertu

Informujemy, że koncert Scott Bradlee's Postmodern Jukebox, który miał odbyć się 22 maja w klubie Parlament w Gdańsku, odbędzie się w Starym Maneżu (ul. Słowackiego 23, Gdańsk Wrzeszcz). Data i godzina wydarzenia pozostają bez zmian. Zakupione bilety zachowują swoją ważność.
 

Pierwszy polski koncert Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox, który odbył się w ubiegłym roku w Warszawie, został niezwykle ciepło przyjęty przez fanów. Oryginalność aranżacji współczesnych utworów w stylistyce lat 40. przypadła do gustu polskim fanom, co było widać po entuzjastycznych reakcjach widzów Stodoły. Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox rozkochali w sobie polską publiczność.

Z dumą informujemy, że 22 maja będzie można ich zobaczyć w Starym Maneżu w Gdańsku

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że widzieliście lub może słyszeliście wspaniały muzyczny kolektyw znany jako Postmodern Jukebox na tablicach mediów społecznościowych. Te pomysłowe i pełne talentu występy dosłownie opanowały tablice na Facebooku, Twitterze i wielu innych serwisach razem z pełnymi zachwytu komentarzami. Najwięcej z nich chwali zdolność zespołu do aranżowania współczesnych hitów w fantastyczne, pełne staromodnego charakteru utwory rodem z nowoorleańskich ulic początku ubiegłego wieku.

Wyobraź sobie piosenki Beyonce, Britney Spears czy Taylor Swift przerobione tak, jakby były przeznaczone dla Louisa Armstronga, Elli Fitzgerald, Judy Garland czy Niny Simone przy akompaniamencie porywającego mini-big bandu, którzy brzmi jak Benny Goodman.

Po sukcesie ich coveru piosenki Miley Cyrus „We Can’t Stop”, który obejrzało ponad 14 milionów osób na YouTube, Bradlee i jego zespół stali się prawdziwymi gwiazdami serwisu! W zeszłym miesiącu Postmodern Jukebox osiągnęło ponad półtora miliona subskrypcji na swoim kanale na Youtube i ponad 313 miliony odsłon. W ostatnim czasie z powodzeniem wykonali cover „Blank Space” Taylor Swift w stylu starego kabaretu czy niesamowicie jazzowy cover „All About the Bass” Meghan Trainor, a także cover „I Want It that Way” Backstreet Boys w rytmie lat 70. i wersję fortepianową „Take Me To Church” Hoziera.

Tak jak w przypadku innych popularnych video Postmodern Jukebox, każda wykonywana przez nich piosenka na koncercie tworzy swego rodzaju most między pokoleniami, zapewniając świeże, a mimo to znajome brzmienia dla każdego!

Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox zapraszają na szaloną podróż w klimaty starego Hollywood podczas koncertu w Starym Maneżu.

Bilety dostępne będą na www.interticket.pl, www.eventim.pl, www.stodola.pl oraz www.livenation.pl


http://www.postmodernjukebox.com/
http://www.pmjlive.com
On iTunes: http://bit.ly/14OgP28
https://www.youtube.com/postmodernjukebox
https://www.facebook.com/postmodernjukebox
http://www.twitter.com/pmjofficial

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

 

 

Data

22 maja 2016

Miejsce

STARY MANEŻ, Gdańsk

Scena

Główna

Organizatorzy

STARY MANEŻ

Artyści na koncercie

SCOTT BRADLEE & POSTMODERN JUKEBOX
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388