Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
RADIOAKTYWNY ŚWIAT + METKA + SWOBODNA (klub Mechanik)

RADIOAKTYWNY ŚWIAT + METKA + SWOBODNA (klub Mechanik)

5 kwietnia 2013, piątek, , Duża Scena

Data

5 kwietnia 2013

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik
Karta podarunkowa

 5 kwietnia w Mechaniku zagrają: Radioaktywny Świat, MetKa oraz Swobodna!

Wejście: 19:00
Wjazd: 10zł


RADIOAKTYWNY ŚWIAT
Wszystko zaczęło się od Henri'ego Becquerela i prześwietlonej kliszy z jego kieszeni... potem było już tylko gorzej w czasach kiedy radioaktywny pył z wysp Bikini rozsiewał się nad atolem wysp Marshalla. Jimi Hendrix oraz jemu podobni tworzyli pierwsze gitarowe dźwięki, dźwięki naszej inspiracji. Inspiracji która zamąciła nam w głowach, tak powstała chęć opowiedzenia wam naszej wizji Radioaktywnego Świata.
wokal i teksty - Gośka Andrzejewska
skrzypce - Karol Chyliński
gitara - Wojtek Sokołowski
bas - Marek Korwin-Szymanowski
perkusja - Tomek (Busz) Rękawek
http://www.facebook.com/RadioaktywnySwiat


METKA
Nazwę zespołu szczęśliwie tworzy zlepek dwóch gatunków muzycznych, które można usłyszeć na koncertach. Ku zdziwieniu smakoszy, nazwa nie pochodzi od gatunku mięsiwa.
Met – Metal – riffy metalowe, bardzo delikatnie wkomponowane w całość utworów, w taki sposób żeby nie „przestraszyć” słuchaczy, którzy za takowym gatunkiem nie przepadają, dodają mocy oraz charakteru.
Ka – Ska – co tu dużo pisać? Gatunek przeważający, lekki, miły i przyjemny, niepozwalający nogom ustać w jednym miejscu.Skoro już mowa o muzyce to warto a nawet trzeba wspomnieć o tym, że zespół nie zamyka się tylko w dwóch gatunkach muzycznych. Komponując stara się łączyć wszystko w taki sposób aby było jak najciekawiej.
http://www.myspace.com/zespol.metka
http://www.youtube.com/user/zespolmetka
http://www.facebook.com/zespol.metka


SWOBODNA
Zespół Swobodna powstał w Szydłowcu jesienią 2010, a nazwa to pochodna rzeczownika "swoboda" co w większości języków i gwar słowiańskich oznacza to samo - wolność. Muzyka jaką gramy to raczej alternatywa - wypadkowa tego czego słuchamy - w naszym przypadku to dość duży przekrój - jednak to cały czas punk. Patrząc na cały zespól słuchamy dość różnej muzyki, głównie punk rock i hard core, ale także reagge, folk czy metal. Zapewne wychodzi to później w naszych kompozycjach... Najgorsze jednak to próbować opisać muzykę, zamknąć ją w konkretnej nazwie, ubrać w konkretne słowa - dlatego oceńcie i nazwijcie sobie sami ... dla nas to osobista wizja punka/hc i na takich gigach, w takim towarzystwie, merytoryce i takim środowisku czujemy się najlepiej... więc do usłyszenia, do zobaczenia na koncertach! Wasze Zdrowie!
http://www.facebook.com/pages/Swobodna/137050226361602


KLUB MECHANIK
ul. Narbutta 87,
02-525 Warszawa
(obok Gmachu Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej)

Data

5 kwietnia 2013, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31