Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Rage Proof +InCorso +Bauagun+ Wise Silent(k. Mechanik)

Rage Proof +InCorso +Bauagun+ Wise Silent(k. Mechanik)

12 października 2012, piątek, , Duża Scena

Data

12 października 2012

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik
Karta podarunkowa

Już 12 października na scenie klubu Mechanik wystąpią cztery niezwykłe zespoły!

Rage Proof,  InCorso, Bauagun oraz Wise Silent.

Rage Proof

Warszawski zespół Rage Proof powstał na początku 2011 roku, gdy do aspirujących gitarzystów i obowiązkowo pilnych studentów – Kamila Sorokosza i Piotrka Najdychora – dołączył jako basista Daniel, brat Kamila. Trzy osoby wystarczyły, by stworzyć nader nietypową mieszankę gustów muzycznych: Piotrek jako miłośnik alternatywy, Kamil słuchający death metalu oraz Daniel oddany hard rockowi. Już podczas pierwszego wspólnego grania było jasne, że te różnice nie mogą być powodem do zmarnowania szansy na założenie własnej kapeli, za to dzięki nim może być możliwe stworzenie czegoś szczególnego.

Niedługo po położeniu fundamentów grupa uzupełniła się o perkusistę – Dawida Januszkiewicza. Dzięki swojemu zainteresowaniu progresywnym rockiem i metalem mógł on tchnąć duszę w dopiero co uformowane ciało. Po kilku miesiącach do zespołu dołączyła Beata Dąbkowska, wokalistka i fanka symphonic metalu. Próby mijały, a wraz z nimi powstawały kolejne utwory, łączące w sobie elementy tej zróżnicowanej układanki stylów. Obecnie kapela skupia się na poszerzaniu i nagrywaniu swojego repertuaru, oraz promocji swojej muzyki na koncertach i nie tylko.

Więcej informacji można znaleźć na: www.facebook.com/rageproof

InCorso

InCorso to młody zespół powstały w Warszawie, choć jego członkowie pochodzą z różnych zakątków Polski. Pełny skład zespołu uformował się na początku roku 2012, kiedy to jeszcze niedoświadczeni, aczkolwiek pełni twórczego zapału muzycy ostatecznie postanowili zabrać się za granie hard rocka, mimo iż w rzeczywistości dokonania i inspiracje grupy wędrują przez różne zakątki muzyki rockowej. Wśród wzorców zespołu można wymienić zarówno klasykę gatunku – Led Zeppelin, Black Sabbath – jak i zespoły współczesne, takie jak np. Airbourne.

Debiut sceniczny zespół ma już za sobą dzięki zagraniu udanych koncertów w stolicy i w Zielonej Górze. Wśród bliskich i dalekich planów kapeli jest nagranie posiadanego materiału, dalsze rozszerzanie repertuaru i kolejne występy.

 

Skład:

  • Dawid Januszkiewicz – perkusja
  • Dominik Karwowski – gitara
  • Karol Langer – gitara
  • Bartek Pietrań – bas
  • Marcin Szczurski – wokal

Bauagun

Band powstał w kwietniu 2012 roku. Na początku w składzie: dwoch Krzysiów i Piotrek zaczęli pogrywać coś w klimatach punk rocka. Zaraz potem pojawił się nowy wokalista, a po nim basista. Cała ta sytuacja spodobała się wszystkim i tak oto zespół napiernicza sobie punka.

Powstało kilka zacnych kawałków, a po kilku próbach miał miejsce koncercik. Jak się potem okazało, wszyscy razem dobrze się bawili co dało zapału i motywacji do dalszej pracy. Bo punk rock to nie łaskotki.

Nie trza sie z tym cackac, to czeba nap***dalać.

 

Wise Silent

Zespół rozpoczął swoją działalność w 2011 roku w Białej Podlaskiej.

Wówczas jeszcze jako "Synestezja". Po komplikacjach, jakie miały miejsce na poczatku 2012 roku, zmienił się skład, a także nazwa zespołu. Tym samym w pełni ukształtował się gatunek muzyczny w jakim obraca się grupa.

Data

12 października 2012, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31