Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
ØRGANEK

ØRGANEK

12 marca 2022, sobota, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

12 marca 2022

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

ORGANEK
The Boars (support)

Gatunek

Pop-rock
Newsletter

TIMETABLE:
15:00 - otwarcie kasy biletowej
19:00 - otwarcie drzwi klubu
20:00 - The Boars (support)
20:50 - ØRGANEK

 

12 marca 2022 w Klubie Stodoła wystąpi ØRGANEK! Koncert odbędzie się w ramach trasy „NA RAZIE STOJĘ, NA RAZIE PATRZĘ", promującej najnowszy album zespołu. Bilety dostępne w sprzedaży!

 

 

Po dwóch platynowych wydawnictwach, płyta „Na razie stoję, na razie patrzę” to album długo wyczekiwany, przede wszystkim ze względu na jego różnorodność stylistyczną, ale też i ważkość treści na nim zawartych. Oprócz typowych dla Organka tekstów o międzyludzkich relacjach, pojawiają się też wątki publicystyczne komentujące zjawiska społeczne w Polsce ostatnich lat. Zespół poszerzył też znacznie swój zakres stylistyczny sięgając do post punka oraz muzyki elektronicznej, dla której bazą są analogowe brzmienia lat 70’. Jak powiedział Tomasz Organek: „retro już nam nie wystarcza. Nie czas na wspominki, czas opowiadać o tym, co dzieje się tu i teraz, a do tego potrzebny jest współczesny język”. Trasa „Na razie stoję, na razie patrzę” to dynamiczne, przebojowe i bezkompromisowe show z nową muzyką na nowe czasy. Oi!

W sprzedaży dostępne dwa rodzaje biletów – Bilet Standard oraz Health Pass (bilet przeznaczony dla osób, które w dniu koncertu będą posiadały ważny Unijny Certyfikat COVID - EU Digital COVID Certificate.

 

 

Miejsca stojące (płyta):

I Pula - 79,00 PLN

II Pula - 99,00 PLN

Miejsca siedzące (balkon):

Pula - 119,00 PLN

Bilety dostępne w sprzedaży internetowej: www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl 

 

---

Koncert zespołu ØRGANEK w Klubie Stodoła, zaplanowany na 17 grudnia 2021 został przełożony i odbędzie się w nowym terminie - 12 marca 2022. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują ważność dla nowej daty. Przepraszamy za niedogodności - wraz z zespołem bardzo chcieliśmy spotkać się z Wami w terminie grudniowym. Mamy nadzieję, że zobaczymy się w komplecie wiosną 2022!

---

 

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl 

Data

12 marca 2022

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie

ORGANEK
The Boars (support)

Gatunek

Pop-rock
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388