Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
SCENA LIVEUROPE NA JUWENALIACH PW

SCENA LIVEUROPE NA JUWENALIACH PW

18 maja 2019, sobota, Warszawa, Stadion Syrenki, Główna

Data

18 maja 2019

Miejsce

Stadion Syrenki, Warszawa

Scena

Główna

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie


Karta podarunkowa

Scena Liveurope podczas Juwenaliów PW

LINEUP:
18 maja 2019 (sobota):
-Tales Of A Novelist (AT)
-Love Good Fail (AT)
-Hindu (UA)
-Season of Ghosts (UK)
-Kamala (DE)
-What Lies Beyond (HR)
-The Halo Trees (DE)
-Have Blue (DE)
-Cactus (IT)
tbaKilkanaście młodych europejskich zespołów w dniach 17 – 18 maja wystąpi na Scenie Liveurope, podczas tegorocznych Juwenaliów PW. Artyści zaprezentują swoją twórczość warszawskiej publiczności dzięki współpracy Klubu Stodoła z organizacją Liveurope, wspierającą promocję europejskich twórców.

Uczestnicy tegorocznych Juwenaliów Politechniki Warszawskiej, odbywających się na terenie Stadionu Syrenki, będą mieli niepowtarzalną szansę obejrzeć występy kilkunastu zagranicznych wykonawców, wspieranych przez Liveurope. W tym celu wybudowana zostanie specjalna scena, na której będą mogli zaprezentować artyści z całej Europy. Warto podkreślić, że każdy z twórców zaprezentuje podczas Juwenaliów PW swój autorski materiał.

OGŁOSZENIA ARTYSTÓW JUŻ WKRÓTCE!

Liveurope to inicjatywa wspierająca miejsca koncertowe oraz ich wkład w promocję przyszłych gwiazd europejskiej sceny muzycznej. Jej celem jest umożliwienie młodym twórcom zdobycia nowych odbiorców, jak również przyśpieszenie procesu zaistnienia przez nich na zagranicznej scenie. Założona w 2014 roku platforma Liveurope to pierwsza tego typu inicjatywa w Europie.

Wśród członków Liveurope znajdują się wybrane miejsca koncertowe z całej Europy, które stawiają sobie za cel promowanie muzyki na żywo oraz europejskiej różnorodności. Członkowie projektu dobierani są ze względu na ich zaangażowanie w kontraktowanie europejskich młodych talentów, jak również profesjonalną infrastrukturę. Warszawska Stodoła jest jedynym polskim klubem, który znalazł się na prestiżowej liście 14 europejskich członków platformy Liveurope.

 

WSTĘP WOLNY!

Data

18 maja 2019, 00:00

Miejsce

Stadion Syrenki, Warszawa

Scena

Główna

Organizatorzy

Klub Stodoła

Artyści na koncercie


Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31