Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
SELAH SUE

SELAH SUE

19 grudnia 2012, środa, , Duża Scena

Data

19 grudnia 2012

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Good Music Productions

Artyści na koncercie

Selah Sue

Gatunek

Reggae & Ska
Rock & Pop
Karta podarunkowa

 

18:30 Doors

19:00 Otwarcie sali

19:30-20:30 Holly Blue

20:30-22:15 Selah Sue

Po wyprzedanej trasie koncertowej w marcu, sensacja ostatnich miesięcy powraca do Polski Ostatnie koncerty promujące płytę „Raggamuffin”!

SELAH SUE Autorka przeboju „This World”, znanego z reklamy Kinder Bueno!

Organizator: Good Music Productions www.goodmusic.pl

SELAH SUE: Autorka przeboju „This World”, znanego z reklamy Kinder Bueno ponownie w Polsce! Selah Sue, która naprawdę nazywa się Sanne Putseys, to debiutantka, nazywana europejskim odpowiednikiem Erykah Badu i Lauryn Hill. Obdarzona nietuzinkową urodą młoda, urodzona w 1989 roku, belgijka jest sensacją na rynku muzycznym ostatnich miesięcy, dzięki swojej płycie zatytułowanej Raggamuffin. Jej rewelacyjne single This World oraz Raggamuffin podbiły europejskie listy przebojów! Proponowana przez nią mieszanka najlepszej jakości soulu, funku, reggae, rocka, hip-hopu i popu zachwyciła samego Prince'a! Oczarowany Książę zaproponował Selah supportowanie go w Antwerpii, na co Sue oczywiście przystała. W studiu przy pracy nad debiutancką płytą towarzyszyły jej największe gwiazdy muzyki, jak na przykład Nneka. Produkcyjnie wspomogła ją także sama Meshell Ndegeocello w utworze Mommy oraz Cee-Lo Green (duet w Please). Większość piosenek Selah napisała sama, a pierwsze z nich skomponowała akompaniując sobie na gitarze w wieku 15 lat!

Krytycy muzyczni uważają, że Janelle Monae i M.I.A. rośnie groźna konkurentka, dla której muzyka nie ma żadnych granic. Na początku roku wokalistka wystąpiła na 2 koncertach, które zostały wyprzedane w kilka tygodni! Teraz specjalnie dla polskich fanów powraca z serią ostatnich koncertów promujących Raggamuffin. Od stycznia artystka rozpoczyna nagrywanie kolejnego albumu i nie będzie koncertować przez najbliższe kilkanaście miesięcy! www.selahsue.com Specjalna edycja debiutanckiej płyty w formacie 2CD już w sklepach!

Data

19 grudnia 2012, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Good Music Productions

Artyści na koncercie

Selah Sue

Gatunek

Reggae & Ska
Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31