Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
SIMPLE PLAN

SIMPLE PLAN

29 stycznia 2024, poniedziałek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

29 stycznia 2024

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation

Gatunek

Punk
Newsletter

SIMPLE PLAN

Simple Plan ogłasza trasę koncertową "The Hard As Rock Tour" z gośćmi specjalnymi Mayday Parade i State Champs

29.01.2024 – WARSZAWA – KLUB STODOŁA

BILETY W SPRZEDAŻY OD 4 SIERPNIA - NA TICKETCLUB.PL

 

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 2 sierpnia o godzinie 10:00

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 3 sierpnia o godzinie 10:00

Ogólna sprzedaż rozpocznie się w piątek, 4 sierpnia na www.ticketclub.pl o godzinie 10:00

 

 

Od ich dojścia do sławy w nowym tysiącleciu po osiągnięcie statusu supergwiazd na antenie MTV w trakcie odradzania się pop-punku, SIMPLE PLAN są niezatartą częścią kultury popowej od czasu ich powstania w Montrealu w 1999 roku. Sprzedali 10 milionów albumów na całym świecie, zdobyli kilka nagród Juno, wystąpili na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w 2010 roku i niedawno rozpowszechnili wszechobecne już wyzwanie TikToka #ImJustAKid, które wygenerowało ponad 3,4 miliona filmów, w tym nagrania Hilary Duff, Eda Sheerana, Ushera oraz Venus i Sereny Williams.  

Ale co najważniejsze, nigdy nie stracili kontaktu z tym, co naprawdę się liczy - z ich publicznością. „Jesteśmy tak szczęśliwi, że mamy fanów, którzy kochają nasze stare i nowe utwory" – mówi perkusista Chuck Comeau. „Jesteśmy bardzo dumni z naszej przeszłości, ale jeszcze bardziej podekscytowani przyszłością. Zawsze czujemy, że dzielą nas tylko 3 minuty od najlepszego lub największego utworu naszej kariery". 

Ta ambicja w pełni ujawnia się na szóstym albumie studyjnym zespołu, “HARDER THAN IT LOOKS”. To pierwsza płyta wydana przez samych Comeau, wokalistę Pierre'a Bouviera oraz gitarzystów Sébastiena Lefebvre'a i Jeffa Stinco. Album honoruje legendarne dokonania Simple Plan, jednocześnie posuwając się naprzód w nowych kierunkach, dzięki utworom takim jak „The Antidote," „Ruin My Life" (z udziałem Derycka Whibleya), „Congratulations," „Wake Me Up (When This Nightmare's Over)" i „Iconic", które mają szansę stać się ulubionymi kawałkami fanów na lata. 

„To niesamowicie skomplikowane, by być w zespole przez ponad 20 lat, utrzymywać się na fali, pozostawać ważnym kulturowo i radzić sobie z wszystkimi wyzwaniami, które stawia przed tobą życie" – mówi Bouvier. „To jest dalekie od 'prostego planu' – tak naprawdę jest znacznie trudniejsze niż się wydaje. W ciągu naszej kariery zrozumieliśmy po czasie, że nasze brzmienie to atut, a nie wada. Na tej płycie powiedzieliśmy sobie: ‘Zaakceptujmy to, kim jesteśmy i nie bójmy się robić tego, co robimy najlepiej.' Stworzenie dobrego albumu Simple Plan jest równie trudne, jak stworzenie czegoś wyjątkowego i nieszablonowego". 

Simple Plan przekaże 1 dolar z każdego biletu na rzecz Simple Plan Foundation. Założona w 2005 roku, Simple Plan Foundation skupia się na pomaganiu swojej społeczności i pokazywaniu siły muzyki jako narzędzia, które pomaga młodym ludziom w potrzebie odnaleźć swoją pasję w życiu. Od momentu powstania, Simple Plan Foundation przekazała ponad 2 miliony dolarów na różne cele charytatywne w Kanadzie, aby pomóc młodym ludziom w potrzebie. 

 

Jako goście specjalni przed gwiazdą wieczoru wystąpią Mayday Parade oraz State Champs. 

 

O Mayday Parade:

Mayday Parade to amerykański zespół rockowy założony w 2005 roku. Dzięki autentycznym tekstom i urzekającym melodiom grupa zyskała wielu oddanych fanów. Przez wydanie albumów takich jak"A Lesson in Romantics" i "Black Lines", Mayday Parade ugruntował swoje miejsce na scenie alternatywnego rocka. Ich przeboje to "Jamie All Over" i "Miserable at Best".

O State Champs:

State Champs to amerykański zespół pop punkowy założony w 2010 roku. Znany z chwytliwych i hymnicznych hitów, zespół zyskał uznanie dzięki albumom "The Finer Things" i "Living Proof". Ich energiczne występy i zaraźliwe piosenki sprawiły, że State Champs stali się ulubieńcami tłumów. Ich godne uwagi utwory to "Secrets" i "Dead and Gone".

 

Hard As Rock Tour Dates:

Jan 19 - Paris, FR @ Bataclan

Jan 20 - Paris, FR @ Bataclan

Jan 22 - Barcelona, SP @ Sant Jordi Club

Jan 24 - Lausanne, SU @ Docks

Jan 25 - Milan, IT @ Fabrique

Jan 26 - Munich, GE @ Tonhalle

Jan 28 - Prague, CZ @ Forum Karlin Hall

Jan 29 - Warsaw, PO @ Stodola

Jan 30 - Vienna, AU @ Gasometer

Feb 1 - Berlin, GE @ Columbiahalle

Feb 2 - Hamburg, GE @ Edel Optics Arena

Feb 4 - Cologne, GE @ Palladium

Feb 5 - Tilburg, NE @ O13

Feb 7 - Antwerp, BE @ De Roma

Feb 9 - Manchester, UK @ O2 Victoria Warehouse

Feb 10 - Glasgow, UK @ O2 Academy

Feb 11 - Birmingham, UK @ O2 Academy

Feb 13 - Bristol, UK @ O2 Academy

Feb 15 - Leeds, UK @ O2 Academy

Feb 16 - London, UK @

 

Data

29 stycznia 2024

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Live Nation

Gatunek

Punk
Karta podarunkowa

Galerie

Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388