Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
SLAVNY TOUR (klub Mechanik)

SLAVNY TOUR (klub Mechanik)

4 marca 2014, wtorek, , Duża Scena

Data

4 marca 2014

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik
Karta podarunkowa

Support:
Derwana
Herloth4 marca, zespół Percival zagra w klubie Mechanik.
Współtwórca sukcesu albumu "Równonoc", jedyny odpowiedzialny za żywe brzmienia na tej Diamentowej płycie. Zespół, którego dźwięki w dużym stopniu uświetnia najnowsze wydanie najbardziej eksportowej polskiej gry Wiedźmin. Grupa, która zmierzyła wzdłuż i wszerz Polskę i Europę, grając na instrumentach sprzed tysiąca lat w warunkach sprzed tysiąca lat na wszelkiego rodzaju festiwalach i inscenizacjach historycznych. Zespół, który gościł na ekranach TV od Szwecji po Serbię, i którego fankluby można znaleźć w Brazylii i Chinach. Percival wyrusza w trasę!
Będzie ona promować dwie z trzech płyt poświęconych muzyce Słowian - nieoficjalnie Złota płytę "Slava - pieśni Słowian południowych" oraz mający się wkrótce ukazać album "Slava - pieśni Słowian wschodnich". Będzie to pierwsza tego typu trasa zespołu Percival, dlatego pod każdym względem wyjątkowa. W setliście, oprócz utworów ze wspomnianych obu płyt, znajdzie się przekrojowy materiał z dwóch wcześniejszych albumów, oraz elementy związane z Wiedźminem i "Równonocą". Wszystkim koncertom towarzyszyć będą specjalnie na tę okazję przygotowane projekcje i scenografia.
Ważną informacją jest to, że w związku z fenomenem, jakim jest reakcja dzieci na muzykę Percivala, zespół postanowił, że latorośle do lat 12 będą mogły na koncert wejść za darmo.

KLUB MECHANIK

ul. Narbutta 87,
 02-525
Warszawa (obok Gmachu Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej)
http://www.facebook.com/klubmechanik
Bilety w cenie: 25 pln do kupienia w klubie Mechanik w dniu koncertu
WEJSCIE: 18:00
 

Data

4 marca 2014, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31