Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
SNATAM KAUR

SNATAM KAUR

11 maja 2023, czwartek, Klub Stodoła, Duża Scena

Data

11 maja 2023

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Atman Agency

Artyści na koncercie

Snatam Kaur

Gatunek

New age
Newsletter

Ponieważ na ostatni koncert Snatam Kaur, w czerwcu, zabrakło biletów, ponieważ wyjątkowo przyda nam się ukojenie płynące z serca, ponieważ pojawia się nowy album Snatam - zapraszamy na koncert 11 maja w Klubie Stodoła, w Warszawie.

Muzyka, mantry, medytacja.

Koncerty Snatam Kaur – słynącej ze swojego legendarnego kojącego głosu - wnoszą spokój, radość i uskrzydlają słuchaczy wszędzie, gdzie śpiewa utwory ze swojego bogatego katalogu kompozycji, z których część stała się już klasyką "devotional music".

Jej ponadczasowe utwory jak „Mul mantra”, „Ong namo”,"Prem", "Grace", "Anand", "Liberation’s Door" czy "Light of the Naam" zainspirowały i przyniosły poczucie głębokiego wyciszenia słuchaczom z całego świata dzięki zniewalającej mieszance tradycyjnych mantr i rozległym wpływom zarówno wschodniej jak i zachodniej muzyki.Najlepszym sposobem doświadczenia tej muzyki, ciepła i życzliwej mądrości Snatam są koncerty.
"Koncert to doskonała okazja, żeby otworzyć się na siłę mantr – mówi Snatam – Żeby się w nich roztopić i poczuć uzdrawiający wpływ. Koncertami chcę łączyć ludzi z mantrami, dzięki którym można samoistnie złapać kontakt z wewnętrzną lekkością, miłością. Wielokrotnie doświadczyłam, że słuchanie czy wspólne śpiewanie mantr świetnie wpływa na uwalnianie stresu czy przeładowania, które jest powszechnym zjawiskiem w dzisiejszych czasach. Dla wielu ludzi to sposób na przywrócenie poczucia spokoju”.

Snatam Kaur to pochodząca ze Stanów Zjednoczonych wokalistka, kompozytorka i aktywistka społeczna wychowana w tradycji Joga Kundalini i Sikhijskiej. Ma niezwykły talent do transformowania tradycyjnych mantr w melodie trafiające w upodobania współczesnego odbiorcy. Ponad 20 lat spędziła ze swoim duchowym nauczycielem Yogi Bhajanem. To on uczył ją Naad Joga, czyli jogi skupiającej się na dźwiękach. Dzięki osobistemu doświadczeniu wewnętrznego spokoju i uzdrowienia jej muzyka trafia do osób o różnym spojrzeniu na życie. Przez ostatnie 20 lat koncerty, muzyka i warsztaty są sposobem Snatam na dawanie innym narzędzi do odnalezienia spokoju w codziennym życiu.
Każda z jej kompozycji niesie ze sobą określony uzdrawiający efekt.

Koncert w Warszawie, będzie jedynym koncertem Snatam Kaur w Polsce.
11 maja 2023, godz. 19.00, Klub Stodoła, Warszawa.
www.snatamkaur.com

Data

11 maja 2023

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

Atman Agency

Artyści na koncercie

Snatam Kaur

Gatunek

New age
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388