Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
Spotkanie z Anią Sweryńską i Cezarym Biernackim
WSTĘP DARMOWY

Spotkanie z Anią Sweryńską i Cezarym Biernackim

17 września 2020, czwartek, Klub Stodoła

Data

17 września 2020
Otwarcie drzwi: 16:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 19:30

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Organizatorzy

Klub Stodoła
Karta podarunkowa
Otwarcie drzwi: 16:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 19:30

📣 17 września (czwartek) o godz. 19:30 w letniej odsłonie Klubu Stodoła odbędzie się spotkanie "Mity wokół psychoterapii" - z Anią Seweryńską i Cezarym Biernackim, współzałożycielami Stowarzyszenie Od-Do i współtwórcami Szkoły Psychoterapii DDA. 📚

► Nasi Goście mają za sobą prawie trzydzieści lat praktyki psychoterapeutycznej. Głównym klientem ich pracy są osoby, które wzrastały w rodzinach dysfunkcjonalnych, identyfikujące się z Syndromem DDA i DDD.
► Ania i Cezary są autorami pierwszego w Polsce programu psychoterapeutycznego „ Z Dalekiej Podrózy Do Własnych Kątów” skierowanego do młodych dorosłych dzieci alkoholików. Program jest realizowany nieprzerwanie od 1993 roku. Najlepszą rekomendacją programu są osoby, które skorzystały z niego i polecają go swoim bliskim i znajomym. Dla Ani i Cezarego oraz innych osób z zespołu Od-Do ten program stał się inspiracją do tworzenia innych ofert rozwojowych i terapeutycznych. W szczególności powstał program DDAPlus – psychoterapeutyczna oferta dla osób powyżej 26-go roku życia. Oraz Szkoła Psychoterapii DDA.

► W swojej długoletniej praktyce zawodowej Ania i Cezary często spotykają się z mitami i stereotypami na temat psychoterapii i psychoterapeutów. Spotkanie z nimi będzie okazja do rozbrajania mitów. 🔍

Serdecznie zapraszamy! Wstęp na wydarzenie jest darmowy!

-----

🌸 ODKRYJ LETNIE OBLICZE STODOŁY – o projekcie

Spotkanie z Anią Seweryńską i Cezarym Biernackim – "Mity wokół psychoterapii" to kolejne z serii wydarzeń, odbywających się w letniej odsłonie Klubu Stodoła, który od 12 czerwca pełni również funkcję pubu, czynnego od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 oraz w soboty i niedziele od godz. 13:00. 

►► SPRAWDŹ NASZE MENU → bit.ly/Stodola_Menu ◄◄

► W Klubie przez całe lato odbywają się liczne darmowe koncerty oraz wydarzenia kulturalne. Dotychczas na naszej letniej scenie zaprezentowały się m.in. formacje RAT KRU, Bloo Crane, CUKIER, Caville oraz Maria Tyszkiewicz.
► Do Waszej dyspozycji udostępniamy imprezowe #Patio oraz #StrefęAkustik, w której nie brakuje elementów dobrze znanych z akustycznych koncertów formacji Kult. 
► W Klubie dostępne są zarówno przestrzenie plenerowe, jak i zamknięte, dlatego kapryśna pogoda nam niestraszna! 
► Na wszystkich odwiedzających czeka nasze nowe letnie menu, pełne pysznych przekąsek oraz napojów. 
► Klub Stodoła funkcjonuje w oparciu o bieżące normy prawne, dbając o odpowiednią przestrzeń między krzesłami, dezynfekcję stolików oraz stały dostęp do płynów dezynfekujących. 

Serdecznie zapraszamy na Batorego 10!

Data

17 września 2020, 00:00

Miejsce

Klub Stodoła, Warszawa

Organizatorzy

Klub Stodoła
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31