Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Starfish + Mediana i Cryouts w KLUBIE MECHANIK

6 października 2012, sobota, , Duża Scena

Data

6 października 2012

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik
Karta podarunkowa

STARFISH to grupa przyjaciół, którzy po kilku latach wspólnego grania w studiu postanowili zaprezentować swoją muzykę szerszej publiczności. Zespół powstał z inicjatywy Michała Szuberta - gitarzysty, do którego dołączyli Andrzej Roszkowski - bas i Michał Paśnicki - perkusja. W takim składzie chłopaki rozpoczeli pracę nad własnym materiałem i poszukiwaniem wokalisty, którym został Daniel Rapacki. Liczne próby i sesje nagraniowe pozwoliły ukształtować styl muzyki zespołu, na który składają się: autorskie kompozycje, rockowe brzmienie, melodyjny śpiew i polskie teksty. Aktualnie zespół pracuje nad materiałem na swoją debiutancką płytę oraz koncertuje.

Więcej informacji na: www.starfishsessions.pl oraz http://www.facebook.com/starfishrockband

MEDIALINA to solowy projekt Szymona Kowalskiego, gitarzysty i wokalisty zespołów Perspecto i Superseries. Debiutancka płyta Signs&Maps, świetnie przyjęta przez portale muzyczne (np: wearefrompoland.blogspot.com, dostępna składanka WAFP), ma do zaoferowania 9 utworów o dość vintage'owym natężeniu i nietuzinkowej stylistyce. 


Więcej informacji na: http://www.facebook.com/medialunarock oraz http://medialuna.bandcamp.com/

CRYOUTS to powstały w 2010 r. oparty na klasycznym czteroosobowym składzie i gitarowym szkielecie warszawski „Hard Rockin’ Band”, któremu zależy na kultywowaniu tego co najlepsze w Rocku minionej epoki, czyli siły współbrzmienia gitar i charyzmatycznego wokalu. Muzyka Cryouts to przede wszystkim melodyjne hardrockowe riffy i ukryte w nich emocje, w których każda rockowa istota znajdzie coś z czym się utożsami. Zespół tworzą: Karol Wolnicki (wokal, gitara), Bartek Zając (gitara), Maciej Kempisty (perkusja) oraz Michał Mścichowski (gitara basowa). 


Więcej informacji na: http://www.cryouts.pl/ oraz http://www.facebook.com/cryoutsPL

Data

6 października 2012, 00:00

Miejsce

Scena

Duża Scena

Organizatorzy

klub Mechanik
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31