Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
SUPERSERIOUS (IS) X VARSONALIA 2024 | SUPPORTED BY LIVEUROPE

SUPERSERIOUS (IS) X VARSONALIA 2024 | SUPPORTED BY LIVEUROPE

18 maja 2024, sobota, Warszawa, Stadion Syrenki, Główna

Data

18 maja 2024

Miejsce

Stadion Syrenki, Warszawa

Scena

Główna

Organizatorzy

Klub Stodoła
Newsletter

Varsonalia Politechniki Warszawskiej - największa impreza studencka w stolicy! To tu, na Stadionie Syrenki, wśród największych polskich zespołów wystąpi Superserious z Islandii! Koncert organizowany przy współpracy z platformą Liveurope!

SUPERSERIOUS (Islandia)

Od chwili powstania w Garðabær na Islandii, Superserious spotyka się z niezwykle ciepłym przyjęciem swoich piosenek i występów na żywo.

Ponieważ single (Let's Consume, Bye Bye Honey i najnowszy, Duckface) zajmowały pierwsze miejsca na islandzkich listach przebojów, zespół planował wydanie debiutanckiego albumu „serious?”, nagranego w Malmö w Szwecji. Oczekuje się, że płyta ukaże się wiosną 2024 r., a trasa koncertowa po Wielkiej Brytanii odbędzie się w maju 2024 r.

 Niezależnie od tego, czy jest to występ akustyczny, czy występ pełnego zespołu, Superserious pozostawia ślad na Islandii i w Europie swoimi występami o wysokim kontraście. Możesz płakać, pisać SMS-y do swojego byłego w ciągu minuty… a 3 minuty później tańczyć beztrosko. Wszystko zależy od równowagi!


Poznaj SUPERSERIOUS: 

FACEBOOK | INSTAGRAM | YOUTUBE | WWW

-----

Koncert organizowany we współpracy z platformą Liveurope, inicjatywą, której celem jest wspieranie miejsc koncertowych w promowaniu twórczości początkujących europejskich artystów.

Platforma stanowi znak jakości, przyznawany klubom muzycznym zaangażowanym w promocję europejskiej różnorodności muzycznej. Celem Liveurope jest usprawnienie organizacji występów młodych europejskich artystów na całym kontynencie oraz pomoc im w dotarciu do nowych, zagranicznych odbiorców. Założona w 2014 roku platforma Liveurope jest pierwszą tego rodzaju inicjatywą w Europie.

Liveurope to projekt współfinansowany przez program "Kreatywna Europa" oraz projekty takie, jak Above 55° (wspierany przez Fundusz Kultury Nordyckiej) oraz Soundcat (Instytut Ramona Llulla), w celu zwiększenia możliwości koncertowania wśród początkujących europejskich artystów.

 

Data

18 maja 2024

Miejsce

Stadion Syrenki, Warszawa

Scena

Główna

Organizatorzy

Klub Stodoła
Karta podarunkowa
Dołącz do nas na
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Bądź na bieżąco Zapisz się do Newslettera

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

telefon: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388